OTVORIO MU SE ŽREB: Srbin nikada nije postigao dobar rezultat u Riju

Marko Milosavljević

18. 02. 2025. u 09:45

DUŠAN Lajović i Damir Džumhur će odmeriti snage u prvom kolu Rio de Žaneira.

ОТВОРИО МУ СЕ ЖРЕБ: Србин никада није постигао добар резултат у Рију

G.Šljivić

Duci je igrač koji je tokom karijere najbolje igrao na šljaci, ali zanimljivo je da u Riju nikada nije postigao dobar rezultat.

Najuspešniji je bio prethodne dve sezone kada je stizao do četvrtfinala, bolji od njega tada bio je Karlos Alkaraz, a zatim i Fransisko Serundolo.

REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE

Srbin trenutno ne igra svoj najbolji tenis, ali žreb mu je takav da bi mogao da napravi pobednički niz.

Njegov današnji protivnik trenutno zauzima 97. poziciju na ATP listi i njemu beton daleko više odgovara.

REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE

Verujemo u pobedu našeg tenisera.

NAŠ TIP: Lajović - Džumhur 1 (kvota 1,43)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RUSIJA SLAVI! Ruse obradovala dugo čekana vest!

RUSIJA SLAVI! Ruse obradovala dugo čekana vest!

Rusija se, otkako je počeo rat u Ukrajini, nalazi pod brojnim sankcijama, pa i sportskim, a glavna svetska sportska organizacija, na čije odluke se i pozivaju sve niže instance kada suspenduju Ruse je - Međunarodni olimpijski komitet. I upravo on, MOK, danas je dobio novog predsednika

23. 06. 2025. u 12:45

Komentari (0)

DŽezverska - kafa koja okuplja