ZVEZDA JE U PROBLEMU: Crveno-beli u Minhenu vade fleke
BAJERN Minhen će u 28. kolu najelitnijeg takmičenja ugostiti Crvenu zvezdu.
FOTO: KK Crvena zvezda/Đorđe Kostić/ABA liga
Crveno-beli imaju velikih problema, Filip Petrušev i Luka Mitrović su otputovali u Minhen, ali veliko je pitanje da li će biti u stanju da pomognu ekipi.
Naočito bi se osetio izostanak Petruševa koji je u dosadašnjem delu sezone dokazao da je najbolji igrač u fazi napada.
Zvezda je u prošlom kolu napravila veliki kiks, iako je meč bio od velikog značaja, nije uspela da savlada oslabljenu ekipu Žalgirisa.
Srpskom predstavniku se otvara lepa prilika da regularni deo završi u TOP 6, što bi zaista bio veliki uspeh.
Bajern igra jako dobro ove sezone i crveno-beli će večeras morati da prikažu najbolju košarku ukoliko žele da naprave nešto više.
Verujemo da će uspeti da sruše Herbertove pulene i tako naprave veliki korak ka plej-ofu.
NAŠ TIP: Bajern Minhen - Crvena zvezda 2 (kvota 2,05)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
FENER JE U DOBROJ POZICIJI: "Manekeni" ne odustaju od borbe!
06. 03. 2025. u 08:35
OSTVARILI SU VELIKU POBEDU U BEOGRADU: Litvanci ostaju u trci za plej-in
06. 03. 2025. u 08:03
JUČE JE TIKET PROŠAO: Evo predloga iz ostalih sportova za četvrtak
06. 03. 2025. u 07:45
NBA liga izbacuje Srbina?! Šok vesti stigle iz sedišta NBA lige u Denver, Nikola Jokić i Nagetsi strepe!
Nikola Jokić ne briljira ovih dana na NBA parketima kako se to očeivalo nakon što je drugu godinu zaredom obezbedio da završi ligaški deo sezone sa tripl-dabl prosekom u statistici, ali pažnju američke javnosti još nešto privlači vezano za nezgodnu situaciju u kojoj su se srpski košarkaš i njegov klub našli.
26. 04. 2026. u 20:33
Odbili su poslušnost Putinovom čoveku - nisu mogli ni da sanjaju šta će da se desi 48 sati kasnije
Najnovije vesti iz Rusije isprva nisu bile onakve kakvim ih je zamiljšao ruski predsednik Vladimir Putin kada je odredio da novi ministar sporta bude Mihail Degtjarjov. Ali, na kraju, sve se preokrenulo.
26. 04. 2026. u 21:59
Kakva izjava Dejana Stankovića posle 179. večitog derbija! "Delije" ovo nisu očekivale, ali ni "grobari"!
Crvena zvezda i Partizan odigrali su vrlo zanimljiv 179. večiti derbi, a imajući u vidu ishod, a i njegove posledice, i ne čudi emotivno stanje trenera crveno-belih, Dejana Stankovića. Ali, i gospodska izjava koja je usledila.
26. 04. 2026. u 20:10
Komentari (0)