CRNO-BELI DOČEKUJU DIREKTNOG RIVALA ZA PLEJ-OF: Anadolu Efes je iskusna ekipa koja ima kvalitet
PARTIZAN će u 30. kolu Evrolige ugostiti Anadolu Efes.

FOTO: M. Vukadinović
Crno-beli su vezali dva poraza na evrosceni i plej-of im polako odmiče, trenutno je najrealnije da zaigraju u plej-inu.
Ipak, izabranici Željka Obradovića imaju dobar raspored i to bi moglo da ih rastereti.
*Uzmi 20% bonusa za LIVE!
Aktiviraj bonus uz odigrani tiket od 4+ para, uplatom od 1.000RSD i kvotom od 5.00 ili više!*
U prethodnom kolu su pretrpeli poraz od Barselone. Španski gigant nije mogao da računa na nekoliko igrača, ali protivnik to nije znao da iskoristi.
Partizan je bolje otvorio utakmicu, u nekoliko navrata je imao dvocifrenu prednost, ali nije uspeo da se u potpunosti odlepi.
*Uzmi 20% bonusa za LIVE!
Aktiviraj bonus uz odigrani tiket od 4+ para, uplatom od 1.000RSD i kvotom od 5.00 ili više!*
Utakmica je dobila potpuno drugi ritam kada je na teren ušao Kevin Panter koji je pokazao zbog čega je jedan od najboljih strečaca u Evropi, bio je maksimalno motivisan i do poluvremena je imao već 17 poena, uz 5 postignuih trojki iz 6 pokušaja.
Umor je učinio svoje, ekipa je nakon poraz od Barselone otputovala za Dubai gde je poražena od istoimenog kluba.
Klub iz Emirata ima respektabilan i iskusan sastav, dobro se pripremio i ostvario rutinsku pobedu, rezultat meča glasio je 80:72.
Danas u Beograd stiže tim koji nije opravdao očekivanja ove sezone, ali jasno je o kakvom se protivniku radi.
Anadolu Efes ima izuzetno kvalitetan sastav, popunjeni su na svim pozicijama i jako su neugodni kada imaju svoj dan.
Imaju isti broj pobeda kao i Partizan, biće izuzetno motivisani da naprave korak bliže plej-ofu.
Bitan brejk su napravili puleni Luke Bankija u prošlom kolu, savladali su Bajern usred Minhena s rezultatom 92:97.
Šejn Larkin je prikazao jednu od onih partija iz najboljih igračkih dana, utakmicu je završio sa 25 poena i 4 asistencije. Pratio ga je Rodrig Buboa koji je dodao 23.
Pomenuti rivali su se sastali u 17. kolu i tada je turski predstavnik slavio na svom terenu s rezultatom 86:77.
Verujemo da će se danas igrati brzo i efikasno.
NAŠ TIP: Partizan - Anadolu Efes +168,5 (kvota 1,90)

MILIONI STIŽU NA MARAKANU! Crvena zvezda obavila još jedan ogroman transfer!
Najnovije vesti iz FK Crvena zvezda najviše prijaju - klupskoj kasi.
30. 07. 2025. u 19:55

POLjSKA OVO UOPŠTE NIJE OČEKIVALA: Evo šta su uradili navijači FK Novi Pazar pred revanš sa Jagjelonjom
Fudbalski klub Novi Pazar je odigrao istorijsku, prvu međunarodnu takmičarsku utakmicu, a taj meč u kome je poljska Jagjelonja zadovoljnija ishodom (konačan rezultat bio je 1:2 uz gol u 95. minutu), obeležili su i navijači. Delom zbog sjajne atmosfere, delom i zbog incidenata. U revanšu incidenata po svoj prilici neće biti zbog odluke novopazarskih navijačkih grupa.
30. 07. 2025. u 16:17

MALI KALEMEGDAN PODRHTAVA: Stigla NBA zvezda, formalnosti je dele od potpisa za Crvenu zvezdu
Američki košarkaš Devonte Grejem (30) stigao je u Beograd kako bi potpisao ugovor i postao najnovije pojačanje Crvene zvezde.
30. 07. 2025. u 15:38
Komentari (0)