U LOŠOJ FORMI JE: Srbin ima težak zadatak već u prvom kolu
MIKELSEN i Kecmanović će odmeriti snage u prvom kolu Bimbldona.

FOTO: Profimedia
Miša već duže vreme ne igra svoj najbolji tenis i na najprestižnijem grend slemu neće predstavljati veliku pretnju.
Srbin nije tip igrača koji će tek tako eksplodirati, moraže postepeno da podiže nivo.
Danas će imati neugodnog rivala, Mikelsen je igrač koji voli da igra na brzoj podlozi i dosta puta je pokazao kvalitet.
Mikelsena smo gledali prošle nedelje na Majorki gde je stigao do polufinala, bolji od njega bio je Koranten Mute.
Naša procena je da će se turnir za našeg tenisera već danas završiti.
NAŠ TIP: Mikelsen - Kecmanović 1 (kvota 1,45)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

RUSKA ELITA STIŽE U BEOGRAD! Putinova "desna ruka": Dolazimo zbog vaše religije!
Rusija, otkako je počeo rat u Ukrajini, nema baš mnogo prilike da u inostranstvu pokaže šta zna na poljima kulture, sporta ili drugih aktivnosti kojima bi mogla da se podiči, ali će Beograd i Srbija sada biti domaćini brojnim ruskim zvezdama. I, čovek koji stoji iza svega toga, rešio je da progovori o tom dolasku.
22. 09. 2025. u 20:06

BALKAN U NEVERICI! Otkriveno šta su "delije" uradile "grobarima" izvan stadiona, tokom 177. večitog derbija! (FOTO/VIDEO)
Partizan i Crvena zvezda odigrali su 177. večiti derbi, a tokom same utakmice bilo je vrlo zanimljivo i van stadiona na kome je odigrana.
22. 09. 2025. u 15:41

JEZIVO: Sportista pronađen mrtav u jarku - umotan u čaršav, oblepljen trakom! Svi su zapanjeni (UZNEMIRUJUĆI SADRŽAJ)
Sport je zadesila tragedija.
22. 09. 2025. u 15:12
Komentari (0)