Politika
BOLJE DA IH NAĐE POLICIJA NEGO ŠEŠELJ: Huligani kukavički oštetili prostorije SRS
23. 06. 2026. u 16:41
Tenis
MEKINRO: "Samo Siner ima veće šanse za titulu na Vimbldonu od Đokovića!"
23. 06. 2026. u 18:21
Fudbal
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
23. 06. 2026. u 16:05
KAKAV TRANSFER: Superligaš spaja nekadašnjeg ljubimca "grobara" sa miljenikom "delija"!
23. 06. 2026. u 10:49
Ruska bokerica
27.08.2023. 09:16
Najveći deo političke nazovi elite iz opozicije ništa i necita a neki čak neznaju ni da čitaju.
Formalno
27.08.2023. 14:16
@Ruska bokerica - Načitana bokerica pravilno se piše , ne znaju , ne čitaju...dakle odvojeno glagol od negacije.
Hajde
27.08.2023. 16:18
@Ruska bokerica - A da ti naučiš kako se pravilno pišu negacije ? Nezavisno od drugih nepismenih.
Samo kažem
27.08.2023. 11:05
E moj prijatelju izgleda da većina srba čita krivo zeznuta je ta ruska propaganda od Srbije napravila ružno pače Evrope a ti i dalje melješ po svom
doktor
27.08.2023. 11:33
Divan komentar ! Nadam se da velika vecina u Srbiji ovako misli ! Steta je samo sto se ovoliko pameti i vremena trosi na komentare o BLATU !?
maniks
27.08.2023. 13:02
Gospodine Rodicu, Sormaz je bio nizerazredni konobar u Smederevu i vi to verovatno znate usao u politiku i postao podguxna buva i isprdax nato. Covek za koga ni rodjena familija ne glasa .Umislio da je neko imao sam prilike da ga vidim u zivo kako ide i gleda da li se ljudi okrecu za njim . On je za posmatranje.Ljudi okrecu glavu kad ga vide. To je zlo .