950 GODINA MANASTIRA PROHORA PČINJSKOG: Ministar Stefanović na svetoj arhijerejskoj liturgiji
POTPREDSEDNIK Vlade i ministar odbrane dr Nebojša Stefanović prisustvuje svetoj arhijerejskoj liturgiji koju, u manastiru Prepodobnog Prohora Pčinjskog, služi Njegova Svetost Patrijarh srpski Porfirije.
Foto: Ministarstvo odbrane i Vojska Srbije
Pokrovitelj današnje proslave, kojom se obeležava 950. godišnjica manastira i 700 godina od upokojenja drugog ktitora kralja Milutina, je predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Vojska Srbije odazvala se pozivu sveštenstva i pomogla da sve bude spremno za obeležavanje velikog jubileja ove srpske svetinje.
Preporučujemo
MINISTAR STEFANOVIĆ ČESTITAO KUKOLjU: Čestitam na velikom uspehu, Aleksandre!
11. 06. 2021. u 23:24
STEFANOVIĆ ISPRATO UČESNIKE TRKE: Na Beogradskom maratonu 109 pripadnika sistema odbrane
06. 06. 2021. u 09:17
Umrla hrvatska političarka (39): Poznata po sramnim izjavama o Srbima
BIVŠA gradska odbornica Rijeke Ivona Milinović iznenada je preminula sinoć u Rijeci u 39. godini. Vest o njenoj smrti objavljena je na Fejsbuk grupi Riječka enciklopedija, a potvrdio ju je portal Hrvatski glasnik sa kojim je Milinović sarađivala, kao i Novi list.
17. 04. 2026. u 13:13
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Tragač iz "potere" se srušio na pod usred emisije: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (0)