VUČIĆ POSLE SASTANKA SA ERDOGANOM: Turska je prijatelj Srbije i njihova podrška nam je važna
18. 09. 2021. u 12:26
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa predsednikom Turske Redžepom Tajipom Erdoganom.
Najnovije iz rubrike
VUČIĆ OTVORIO NOVU DEONICU MORAVSKOG KORIDORA: Srbija može sve da uradi
PRE tačno godinu dana otvorena je prethodna, a danas je predsednik Srbije Aleksandar Vučić u saobraćaj svečano pustio još jednu, novu deonicu Moravskog koridora, auto-puta Pojate-Preljina, i to u dužini od 14,3 kilometra, od petlje Vrnjačka Banja do petlje Vrba na samom ulasku u Kraljevo. Tako je i grad na Ibru konačno priključen na evropsku mrežu auto-puteva.
24. 12. 2025. u 21:51
"ZATO ŠTO SAM BUDALA" Boško Obradović žestoko napao Miloša Jovanovića: Nikad više sa takvim folirantima i prevarantima
NEKADAŠNjI lider Dveri Boško Obradović reagovao je na optužbe predsednika Novog DSS Miloša Jovanovića koji je izjavio da "Dveri nisu htele da ruše Vučića", i poručio mu da je "redovno rušio svaki pokušaj ujedinjenja desnice, kao što sad napada studentski pokret".
24. 12. 2025. u 19:33
PETKOVIĆ SA RASELJENIMA: Od presudnog značaja da Srpska lista osvoji 10 mandata garantovanih Srbima (FOTO)
DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković razgovarao je danas sa interno rasljenima sa Kosova koji žive u Jagodini i okolini i zamolio ih da 28. decembra izađu na birališta na Kosovu i glasaju za Srpsku listu, jer je, kako je rekao, za opstanak srpskog naroda od presudnog značaja da upravo ta stranka osvoji svih 10 mandata u parlementu u Prištini, zagarantovanih Srbima.
24. 12. 2025. u 19:16
"PRATIMO GA SVAKI DAN" Svi detalji plana da se ubije Vojislav Šešelj: Da padne Vlada, pa da onda dođu naši
VOĐE DOS-a hteli su u novembru 1999. godine da ubiju Vojislava Šešelja, a za to su angažovali "zemunski klan", otkriva Nikola Bajić, nekadašnji član ove kriminalne grupe.
24. 12. 2025. u 15:31
KURTIJEV RAŠIĆ PUCA PO ŠAVOVIMA Napustio ga najbliži saradnik iz Štrpca: Rašić ne radi ništa za Srbe
ČLAN GI SPO Slađan Nikolčević saopštio je da se povlači iz izbornog procesa u kom je bio jedini kandidat za poslanika te građanske inicijative iz Opštinskog odbora Štrpce, jer je, kako je naveo, svestan da je delovanje predsednika GI SPO i ministra za zajednice i povratak u tehničkom mandatu Nenada Rašića zasnovano na ličnom interesu i da vodi u dalje podele i slabljenje položaja srpskog naroda na Kosovu.
24. 12. 2025. u 14:38
Zara
18.09.2021. 16:08
Turska zna da je Srbija garant mira i stablinosti u regionu, zbog toga nas i podržavaju.
Jovana
18.09.2021. 22:54
Ima dosta prostora za unapređenje bilateralnih odnosa Srbije i Turske.
sekana11
19.09.2021. 08:18
Važno nam je poverenje i razumevanje prijtelja.
Mili
19.09.2021. 08:19
Znači nam podrška prijateljske Turske.
bane
19.09.2021. 08:20
Bitna nam je podrška prijatelja,
Gagi
19.09.2021. 09:05
Saradnja sa Turskom i Erdoganom vodi stabilnosti regiona i još boljoj saradnji Srbije sa svetom
Goran
19.09.2021. 09:05
Vučić će uvek da neguje dobre odnose sa svima i uvek će da se zalaže za napredak
Hristina
19.09.2021. 09:05
ovakvi sastanci su veoma važni i vode ka uspesima i omogućavaju stabilnost regiona