JUTROS je u Ulici Drage Spasić ispred MZ Liman, na mestu predviđenom za državne simbole, umesto srpske osvanula zastava Hrvatske.
Да ли постоји закон за употребу државних симбола и симбола других држава? Ако постоји, треба да се спроводи без поговора, а они који не поштују закон треба ригорозно да се казне.
Povezane vesti

NAROD ZNA ZAŠTO NEMA ĐILASA: Vučić prokomentarisao "Pandora papire"
PREDSEDNIK Vučić se večeras obraća građanima Srbije iz Slovenije gde učestvuje na Samitu EU-Zapadni Balkan.
05. 10. 2021. u 21:25

NEMANJA JOKSIMOVIĆ: Marinika Tepić ispaljuje laži kao Đilas svojevremeno pare iz budžeta
ČLAN Glavnog odbora Srpske napredne stranke i narodni poslanik Nemanja Joksimović tvrdi da "Dragan Đilas i njegovi jurišnici po starom dobrom običaju lažu i izmišljaju najgore stvari ne bi li pokušali da prikriju svoj kriminal kojim su zavili u crno i Beograd i čitavu Srbiju".
05. 10. 2021. u 17:31

TEPIĆ JE PONOVO OMAŠILA VRATA MULTIKOMA Božić: Bila bi korisnija da za Đilasa istraži novu destinaciju na kojoj bi mogao da sakrije milione
SAMO su dve stvari beskonačne, svemir i glupost Marinike Tepić. A za ovo prvo nismo sigurni. - rekla je danas članica Glavnog odbora Srpske napredne stranke Sandra Božić.
05. 10. 2021. u 17:05

OVO JE POTPUNA ZAMENA TEZA Brnabić: Zbog čega se ne ispitaju Đilasovih 619 miliona evra?
PREMIJERKA Srbije Ana Brnabić govoreći o lažnim optužbana da ministar finansija Siniša Mali poseduje 24 stana u Bugarskoj navela je da se ovde radi o zameni teza, te pozvala da se ispita šta je sa milionima Dragana Đilasa.
05. 10. 2021. u 16:31

ĐILASOV KARTEL SE OPET UPLEO U SOPSTVENOJ LAŽI Orlić: Više ne znaju kako, ni čime da udare po Aleksandru Vučiću
ĐILASOV tajkunsko - mafijaški kartel se opet upleo u sopstvenoj laži i nemoći, kao kokoška iz Morovića u kučinu - rekao je Vladimir Orlić.
05. 10. 2021. u 15:18

BOJKOT PROPAO, SVAĐE OSTALE: Većina stranaka u opoziciji neće ignorisati izbore na proleće, posle odluke Dveri da uđu u trku
FORMALNOM odlukom Dveri da će učestvovati na izborima na proleće sledeće godine, i zvanično je potvrđeno da se bojkot sa prethodnog glasanja - neće ponoviti.
05. 10. 2021. u 10:23
Najnovije iz rubrike

"VIDELO KO SEJE MRŽNJU PROTIV SRBIJE" Vučić o rezoluciji EP: Sve u skladu sa obojenom revolucijom
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić izjavio je danas povodom rezolucije Evropskog parlamenta o Srbiji da je sve očekivano i logično u skladu sa obojenom revolucijom, a da je sve o ozbiljnosti evroparlamentaraca i njihovoj odgovornosti razumeo iz toga što su osudili upotrebu zvučnog topa koje nije bilo.
22. 10. 2025. u 15:39

"BLOKADERI TERORISTI POKUŠALI UBISTVO" Ognjenović: Mržnja maloumnika nadmašila je sve granice
TERORISTIČKI napad koji se dogodio ispred Narodne skupštine najgore je delo koje su lešinarski blokaderi, pod dirigentskom palicom opozicionih huškača izveli do sada, izjavio je Relja Ognjenović, član Glavnog odbora SNS-a, reagujući na nasilje ispred Doma Narodne skupštine.
22. 10. 2025. u 15:12

MINISTAR NENAD POPOVIĆ: Napad u Pionirskom parku je posledica širenja mržnje i podela u društvu
MINISTAR u Vladi Republike Srbije, zadužen za međunarodnu ekonomsku saradnju i oblast društvenog položaja crkve u zemlji i inostranstvu, dr Nenad Popović, najoštrije je osudio današnji teroristički akt izvršen u Pionirskom parku u Beogradu.
22. 10. 2025. u 14:55

"LUDILO SE OTELO KONTROLI" Gašić: Ovo je linija koja deli dobro i zlo
MINISTAR odbrane Bratislav Gašić najoštrije je osudio današnji teroristički napad na građane ispred Doma Narodne skupštine i ukazao da je taj zločin direktna posledica mržnje koju antidržavne snage planski i sistematski šire u društvu tokom prethodnih godinu dana.
22. 10. 2025. u 14:53

PALE SRBIJU GODINU DANA, DAJU “ZELENO SVETLO” ZA NASILJE Sad kad su doveli svojim postupcima do totalnog terorizma - sada se peru!
TERORISTIČKI napad u Ćacilendu isped zgrade Doma Narodne skupštine Srbije izazvan je rastućim tenzijama u društvu od strane blokadera, što je potvrdio i predsednik Srbije Aleksandar Vučić u današnjem vanrednom obraćanju povodom pucnjave i požara
22. 10. 2025. u 14:50
Komentari (1)