PREDSEDNIKA Aleksandra Vučića napadaju oni koji su procenili da Srbija danas ne bi trebalo da bude tu gde jeste i na sve načine pokušavaju da je zaustave, izjavio je potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke Aleksandar Šapić.
Nikada podli napadi i laži neće da uruše Vučića i njegovu odgovornu politiku
Uzalud svi napadi jer će Srbija zahvaljujući Vučiću da bude još bolja i naprednija
Mnogi su svesni da nemaju podršku građana Srbije i zato napadaju Vučića i njegovu odogovrnu politiku ali nikada neće uspeti u svojim podlim namerama
Ne bojte se,Vučiću,zato što se ni mi ne bojimo dok imamo vas i vladu Republike Srbije koju ste vi oformili! Narod je uz vas,i biće dok živi! Najbolji ste čovek zato što pomažete narodu i dajete zadnji atom snage da Srbija i srpski narod isplivaju na površinu!
Predsednik se bori za Srbiju i trudi se da Srbija svakodnevno sve više napreduje.
Treba da se zna da taj deo opozicije koji napada Vučića i Srbiju da njih stran službe plaćaju da to rade.
I naravno sve se na kraju ispostavilo da je laž, Andrej Vučić nema nikakve veze sa Jovanjicom.
U pravu je Šapić i narod neće dozvoliti da se naškodi Vučiću jer se na taj način napada i država Srbija.
Vučić ima podršku građana i zato mu spletke tajkuna ne mogu ništa.
Svojim delima i brigom o običnom čoveku, Vučić je stekao podršku građana. Predvodnici opozicije mu nisu ni do kolena.
Povezane vesti

"NOVOSTI" OTKRIVAJU: Ko je uhodio Andreja Vučića, kako su solarni paneli dovodili NATO 1999. do ludila...
U NEDELjNOM štampanom izdanju "Večernjih novosti" čitajte:
09. 10. 2021. u 20:41

SKUPŠTINA SNS OD 11. NOVEMBRA: Naprednjaci odredili novi termin za donošnjenj odluka o najvažnijim funkcijama i programu
PREDSEDNIŠTVO Srpske napredne stranke odlučilo je na današnjoj sednici da zbog epidemiološke situacije za 20 dana pomeri održavanje Skupštine stranke.
09. 10. 2021. u 20:35

"NOVOSTI" OTKRIVAJU: Kako se plela mreža oko šefa države
"Večernje novosti", sutra u štampanom izdanju otkrivaju:
09. 10. 2021. u 20:00

SRPSKA LISTA: Podrška Vučiću da nastavi borbu za jaku, samostalnu, suverenu i naprednu Srbiju
SRPSKA lista i čitav srpski narod na Kosovu i Metohiji pruža punu podršku politici predsednika Srbije Aleksandra Vučića, saopštila je Srpska lista povodom, kako navodi, očigledne namere da se nasilno, mimo volje građana, fabrikovanjem laži smeni legitimna i legalna vlast u Srbiji.
09. 10. 2021. u 15:21
Najnovije iz rubrike

HOĆE DA STVORE KRIMINALNU DRŽAVU U KOJOJ SE NEĆE POŠTOVATI ZAKONI: Ovo je jedini cilj rektora Đokića i blokadera foteljaša
REKTOR Univerziteta u Beogradu, Vladan Đokić, potpisao je saglasnost da bude na blokaderskoj listi za parlamentarne izbore koje traže, čime je prekršio odredbe Zakona o visokom obrazovanju.
20. 05. 2025. u 13:21

KONAČNO JE I ONA DOBILA SVOG KANDIDATA! Srbomrziteljka Nataša Kandić podržala rektora Đokiđa u krivičnom delu
REKTOR Beogradskog univerziteta Vladan Đokić, potpisao je saglasnost da se njegovo ime nađe na listi blokadera foteljaša čime je najgore prekšio zakon Republike Srbije koji jasno definiše da "na visokoškolskoj ustanovi nije dozvoljeno političko, stranačko ili versko organizovanje i delovanje".
20. 05. 2025. u 13:17

ROLEKS BLOKADER PRE MANJE OD 4 MESECA OBRUŠIO SE NA VUČIĆA KAD IM JE NUDIO IZBORE: Sada Lazar Stojaković traži izbore (VIDEO)
VOĐA blokadera pre manje od četiri meseca pretio je predsedniku Aleksandru Vučiću, kad im je nudio izbore, a sada on traži izbore tvrdeći da Vučić ne sme da ih raspiše.
20. 05. 2025. u 12:38

NASTAVLJA SE TEROR NAD SRBIMA: Kurtijeva policija upala u prostorije Crvenog krsta na Gazivodama
PRIPADNICI tzv. Kosovske policije upali su danas u objekat Crvenog krsta Kosova i Metohije, koji je deo Međunarodnog Crvenog krsta.
20. 05. 2025. u 12:31

SKANDAL! Rektor Đokić počinio krivično delo - potpisao da bude na blokaderskoj listi
PREDSEDNICA Skupštine Srbije Ana Brnabić oglasila se objavom na svom zvaničnom Iks profilu o rektoru Beogradskog univerziteta Vladanu Đokiću, nakon što je on potpisao saglasnost da se njegovo ime nađe na listi blokadera foteljaša.
20. 05. 2025. u 12:02
Komentari (11)