VUČEVIĆ: Povećali smo broj pripadnika Komunalne milicije

GRADONAČELNIK Novog Sada Miloš Vučević izjavio je da je ponosan što je povećan broj pripadnika Komunalne milicije.

ВУЧЕВИЋ: Повећали смо број припадника Комуналне милиције

Foto: Instagram

- Ponosan sam što smo konačno dočekali da povećamo broj pripadnika Komunalne milicije, jer smo imali veliki deficit u toj službi. Od kako je osnovana Komunalna milicija, trećina onih koji su bili zaposleni su napustili službu, što pokazuje koliko je to težak i zahtevan posao. Verujem da ćemo u narednom periodu primiti još ljudi, pa ćemo doći do 99 komunalnih milicionara u Novom Sadu. Ni to nije dovoljno, ali će svakako biti lakše. Delokrug njihovog rada nije samo centar, ljudi zaboravljaju da oni pokrivaju teren od Stepanovićeva do Kovilja i od Budisave do Begeča, a rade 24 časa, svih sedam dana u nedelji. Nije jednostavno ulaziti u konflikt sa onima koji krše zakon i ugrožavaju prava drugih ljudi. Budite trpeljivi, jer živimo u doba društvenih mreža kada se istina često iskrivi i to je ambijent u kojem ćete morati da radite najbolje što umete. Namera Grada je i da trajno reši pitanje objekta Uprave za inspekcijske poslove, da obezbedimo najbolje uslove za rad zaposlenih - poručio je Vučević.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

STRAŠAN MEČ AUSTRIJE I ALŽIRA! Marko Arnautović strelac, obe selekcije obezbedile ono što su želele!