ŠPIJUNKA: Arno Gujon na putu uz „Večernje novosti“

В. Н.

08. 06. 2022. u 07:00

DIREKTOR Kancelarije za saradnju sa dijasporom i Srbima u regionu i humanitarac Arno Gujon prekratio je putovanje za Bosnu i Hercegovinu čitajući "Novosti".

ШПИЈУНКА: Арно Гујон на путу уз „Вечерње новости“

Foto V. Danilov

 On je na "Instagramu" objavio fotografiju uz potpis da prelistava dnevnu štampu.

- Nisam verovao da ću steći imunitet na čitanje tokom vožnje, ali, kako kažu u Srbiji - živ se čovek na sve navikne - napisao je Gujon, pokazujući još jednom da znanje srpskog stalno diže na viši nivo i da se sad dobro služi i izrekama.

Foto: Privatna arhiva

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
MOGLO BI UMRETI 4.500 LJUDI Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.

01. 07. 2025. u 11:45

Komentari (0)

HITNA EVAKUACIJA: Poplave i klizišta, saobraćaj zaustavljen (VIDEO)