"ĆUTE PONOVO": Orlić o izostanku reakcije "nezavisnih medija" na odluku Zagreba da zabrani Vučiću posetu Jasenovcu
POTPREDSEDNIK Glavnog odbora SNS-a Vladimir Orlić komentarisao je odluku Republike Hrvatske da se predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću zabrani dolazak u privatnu posetu Jasenovcu, kako bi položio vence.
Foto: Tanjug
Orlić je u svojoj objavi komentarisao i stav "nezavisnih medija" i prema ovom događaju.
- Kada su započeli fazu izjavom: "Ukazivanje na srpske žrtve je provokacija!" - Vučić je podigao glas. Ostali - muk. Pa sledi još gore: "Polaganje cveća u Jasenovcu je izazivanje haosa!" - i opet Vučić brani srpski narod. A "nezavisni mediji", "opozicija", NVO i slični? Ćutaće ponovo- napisao je Orlić na svom nalogu.
Preporučujemo
ODLUČNI DA POSTANU DEO RUSIJE: "Referendum je važan za sve oslobođene teritorije"
17. 07. 2022. u 10:18
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Drama u Vašingtonu: Melanija ugledala sporno ime na papiru, pa prebledela - evo šta je zapravo pisao na cedulji
MISTERIOZNI komadić papira izazvao je brojne komentare nakon incidenta sa pucnjavom na večeri Udruženja dopisnika Bele kuće u Vašingtonu.
27. 04. 2026. u 10:00
Komentari (0)