"ALBANCI SPREMAJU PAKAO NA KIM": Vučić se sastaje sa predstavnicima Srba, sutra vanredno obraćanje
MINISTAR spoljnih poslova Nikola Selaković saopštio je da "Albanci pripremaju pakao na Kosovu i Metohiji" i da će se predsednik Srbije tim povodom obratiti narodu.

Duge cevi sve češća slika i na severu KiM, Foto AP
- Konstatovali smo ozbiljnu zabrinutost povodom činjenice da Albanska strana na KiM priprema bukvalno pakao u narednim danima. Vučić će se danas sresti sa predstavnicima Srba. Situacija na Kosovu i Metohiji kulminira. Više o tome uveren sam da će o tome u svom obraćanju sutra uveče govoriti predsednik Vučić - rekao je Selaković.
- O konkretnoj situaciji, merama ali i težini naše situacije koja je izuzetno i teška i komplikovana sutra će govoriti predsednik lično.

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

SLIKA IZ SRBIJE KOJA SLAMA SRCE: Tragičan razlog zašto roda 2 dana ne napušta zgarište - izgorelo 2 hektara žita
SVAKE godine, uprkos molbama i apelima, veliki broj ljudi pali strljiku i na taj način dolazi do požara u kojima stradaju tuđi usevi, ali nažalost i životi nevinih bića.
27. 06. 2025. u 16:50
Komentari (5)