BRNABIĆ: Kakva je Aleksandar Vučić zagonetka - Do juče "čedo ruske politike", sada ga "raskrinkaše" kao bliskog NATO-u

Biljana Ristivojević

03. 08. 2022. u 10:19

PREMIJERKA Ana Brnabić reagovala je na navode portala Nova S da je "nemački novinar raskrinkao Vučića", kao i da je "Srbija jedan od najvećih partnera NATO-a".

БРНАБИЋ: Каква је Александар Вучић загонетка -  До јуче чедо руске политике, сада га раскринкаше као блиског НАТО-у

Foto: Tanjug

- Na svu težinu situacije u regionu i svetu, ipak je zabavno gledati kakva je

Aleksandar Vučić zagonetka za domaće i strane analitičare, medije i dr. stručnjake. Do juče "čedo ruske politike", sada ga "raskrinkaše" kao bliskog NATO. I jedno i drugo prenose puni sebe, kao "breaking news" - navela je premijerka na Tviteru.

Portal Nova S objavio je tekst pod naslovom "Nemački novinar raskrinkava Vučića: Srbija je jedan od najvećih partnera NATO", u kome prenosi izjave nemačkog novinara Mihaela Martensa koji navodi da "Srbija sarađuje sa NATO-om bliže nego što mnogi veruju".

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.

30. 09. 2025. u 20:58

Komentari (60)

KAMERA KOJA I DALJE DIKTIRA PRAVILA IGRE – Huawei Pura 80 Pro