ŠPIJUNKA: Šetnja po Adi
AMBASADORKA Kine u Srbiji Čen Bo iskoristila je lepo jesenje vreme da nedavno provede dan na Adi Ciganliji.

Foto: D. Milovanović
Ona je usput i fotografisala jedno od najlepših beogradskih letovališta, a kadrove jezera i prirode koje je snimila, podelila je sa pratiocima na društvenim mrežama. Ona je ispod fotografija napisala da je kineski praznik Dan nacionalnosti, koji se obeležava 6. oktobra, provela "uživajući u divnim jesenjim danima u Beogradu".
Preporučujemo

ŠPIJUNKA: Kratak predah Aleksandra Antića uz partiju stonog tenisa (FOTO)
08. 10. 2022. u 07:15

ŠPIJUNKA: Od bebe, do petogodišnje devojčice - Borut Pahor se slikao sa Sofijom (FOTO)
03. 10. 2022. u 07:00

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

"SLAGALICA" OVO NE PAMTI: Takmičar od besa polupao taster
KVIZ "Slagalica" retko ima nesvakidašnje situacije tokom emitovanja, ali se neobični trenuci dešavaju, kao i u svakom programu uživo.
29. 06. 2025. u 14:51
Komentari (1)