VUČIĆ SE SASTAO SA ČEN BO: "Uprkos svim izazovima, Srbija nastavlja da vodi odgovornu politiku"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa ambasadorkom NR Kine u Srbiji Čen Bo.

Foto: Instagram/buducnostsrbijeav
Vučić i Čen Bo sastali su se u palati Srbija.
- Obavestio sam ambasadorku Narodne Republike Kine o situaciji na KiM i poziciji naše zemlje. Uprkos svim izazovima, Srbija nastavlja da vodi odgovornu politiku mira i stabilnosti, ostaje posvećena poštovanju međunarodnog prava i punoj primeni do sada postignutih sporazuma.
Predsednik je pre sastanka sa ambasadorkom Kine prisustvovao sednici Vlade Srbije, gde je predstavio izveštaj o razgovorima sa Srbima sa Kosova i Metohije.
Nakon sastanka sa Čen Bo, očekuje ga susret sa ruskim ambasadorom Bocan Harčenkom, patrijarhom srpskim Porfirijem i Svetim sinodom SPC.
BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI
Preporučujemo

BIVŠI AMERIČKI GENERAL O SPORAZUMU: Trampov plan je da se Ukrajina preda Rusiji
BIVŠI komandant američke vojske u Evropi, penzionisani general Ben Hodžes, izjavio je da Trampov plan za mir u Ukrajini znači njenu „predaju“ Rusiji.
18. 03. 2025. u 11:53

RODITELjI POGINULE DECE FORMIRALI ŽIVI ŠTIT: Ne dozvoljavaju da se tela odnesu na obdukciju
RODITELjI koji su u požaru izgubili svoju decu u diskoteci "Puls" u Kočanima ne dozvoljavaju da se tela nastradalih odnesu na dodatnu obdukciju u Skoplje, tražeći da im se odmah predaju kako bi pripremili sahrane, javlja Plusinfo.
16. 03. 2025. u 19:40

POROŠENKO UDARIO NA ZELENSKOG: "Vodi Ukrajinu u diktaturu, Tramp ne veruje Putinu - treba mu plan B"
ON JE BIVŠI predsednik Ukrajine i smatra se glavnim političkim suparnikom aktuelnog predsednika Volodimira Zelenskog.
19. 03. 2025. u 10:20
Komentari (43)