NAJLEPŠA SLIKA: Darija Kisić se prisetila boravka na letnjoj slikarskoj koloniji
MINISTARKA za brigu o porodici i demografiju Darija Kisić prisetila se boravka na letnjoj slikarskoj koloniji, koja je tokom septembra održana u Vrnjačkoj Banji u okviru Olimpijade sporta, zdravlja i kulture trećeg doba.

Foto Privatna arhiva
Tom prilikom, ona je učestvovala u stvaranju jednog dela, zajedno sa drugim učesnicima, koje se sada našlo kao deo publikacije objavljene sa te izložbe.
- Bilo mi je je zadovoljstvo da zajedno sa umetnicima ove kolonije učestvujem u stvaranju jedne slike, koja ima najlepši naziv na svetu, "Srbija" - napisala je Kisićeva ispod fotografije koju je podelila sa pratiocima na društvenim mrežama.
Preporučujemo

NAJBOLjI GOLMAN: Vladimir Đukanović podržava sina da bude vrhunski sportista (FOTO)
05. 12. 2022. u 07:15

ŠOK OTKRIĆE, EVO KO VODI OBOJENU REVOLUCIJU U SRBIJI! Vučićević razotkrio blokadersko-kriminalnu hobotnicu, u sve umešan rektor Đokić!
GLAVNI urednik Informer TV Dragan J. Vučićević otkrio je šokantne podatke o medijsko-političkoj, blokaderskoj kriminalnoj hobotnici koja se krije iza pokušaja izazivanja građanskog rata u Srbiji.
20. 07. 2025. u 15:05

ŠOK PRIZOR NA EVZONIJU: Čovek stigao na granicu u ovo vreme, nema žive duše! Evo kada da krenete put Grčke
LETNjI odmor za mnoge građane Srbije i regiona započinje u beskrajnom redu na graničnom prelazu Evzoni, na ulazu iz Severne Makedonije u Grčku.
20. 07. 2025. u 11:15

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)