VUČIĆ: Do kraja maja će biti zanimljivih političkih dešavanja
PREDSEDNIK Srbije, Aleksandar Vučić je tokom večerašnjeg gostovanja na RTS-u istakao da u maju očekuje niz zanimljivih političkih dešavanja.

Foto: Printskrin
Kako kaže, do kraja maja će biti zaniljmivih političkih dešavanja.
- Mi moramo da sačuvamo stabilnost zemlje, to je prioritet. Nismo mi ovde da bismo brinuli o sebi i svojim foteljama, nego da bismo čuvali zemlju i da bi Srbija išla napred. Mi od sutra moramo da počnemo da radimo, da deca idu u školu. Moramo da živimo slobodno i da preduzimamo mere. Da radimo, jer i to što smo našli tih 650 metaka, moguće je da smo neki život sačuvali. Samo juče na osnovu moje najave - pojasnio je predsednik.
Preporučujemo

OVO JE KLjUČNA MERA: Predsednik najavio - roditelji će biti zadovoljni
07. 05. 2023. u 20:12 >> 21:02

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

SLIKA IZ SRBIJE KOJA SLAMA SRCE: Tragičan razlog zašto roda 2 dana ne napušta zgarište - izgorelo 2 hektara žita
SVAKE godine, uprkos molbama i apelima, veliki broj ljudi pali strljiku i na taj način dolazi do požara u kojima stradaju tuđi usevi, ali nažalost i životi nevinih bića.
27. 06. 2025. u 16:50
Komentari (28)