VUČIĆ: Ne pada nam na pamet da smenjujemo Batu Gašića koji radi odličan posao
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, komentarišući zahtev sa protesta u Beogradu za smenu ministra policije Bratislava Gašića, da se to neće dogoditi jer ministar "odlično radi svoj posao".
Foto: Tanjug/Jadranka Ilić
Odgovarajući na pitanja novinara posle prikaza predatog nelegalnog oružja, Vučić je podsetio da kada se dogodila najveća tragedija u Evropi u Norveškoj, kada je ubijeno 77 ljudi, podneo ostavku samo direktor policije zbog problema službi bezbednosti, te da niko nije bio smenjen, i da nisu bile demonstracije.
- Ne pada nam na pamet da smenimo Gašića jer on odlično radi svoj posao. Ali nema problema, možemo da vam izađemo u susret, da smenimo celu Vladu, da idemo na izbore, ali za to ćete da sačekate 26. Nikakav problem, ovde niko ne čuva fotelje. Hoćete da razgovaramo o bilo čemu - rijalitijima, REM, može. Ali vi ne želite da razgovaramo - rekao je Vučić.
BONUS VIDEO: TRENUTAK PADA HELIKOPTERA - U regionu Brijanska srusile se četiri letelice
PUTIN O ISPORUCI "TOMAHAVKA": Ako Ukrajina napadne oružjem dugog dometa, odgovor će biti zapanjujući
AKO Ukrajina pokrene napade oružjem dugog dometa na Rusiju, odgovor će biti zapanjujući, izjavio je danas ruski predsednik Vladimir Putin.
23. 10. 2025. u 17:59
STIŽE ZIMA KAKVA SE VIĐA JEDNOM U STO GODINA? Meteorolozi odgovorili na spekulacije o "zimi veka"
NEMAČKI portali su preplavljeni informacijama o ekstremnoj zimi, ulicama prekrivenim snegom i ekstremnim vremenskim uslovima koji prete zemlji.
23. 10. 2025. u 17:38
SPAVA PORED VC ŠOLjE BEZ POKLOPCA Haos u zatvoru gde je Sarkozi, viču mu: "Osvetićemo Gadafija!" Poseban tretman za bivšeg predsednika
"SVI zatvorenici prave buku, viču, lupaju po zidovima..."
22. 10. 2025. u 15:32
Komentari (261)