KO JE MILOŠ VUČEVIĆ? Novi predsednik Srpske napredne stranke
27. 05. 2023. u 14:21
ZA novog predsednika Srpske napredne stranke na predlog predsednika Aleksandra VUčića izabran je Miloš Vučević.
Povezane vesti
IZUZETNO SAM PONOSAN NA NAŠU STRANKU: Vučević o obeležavanju 17 godina postojanja SNS, a evo i da li će predsednik Vučić doći
LIDER SNS i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević govorio je za Informer o važnim društvenim i političkim temema.
21. 10. 2025. u 09:39
Najnovije iz rubrike
KAZALJKE SMO NOĆAS POMERILI JEDAN ČAS UNAZAD: Počelo je zimsko računanje vremena
NOĆAS smo spavali sat duže, jer je počelo zimsko računanje vremena. Jutros u tri sata kazaljke na časovnicima pomerene su sat unazad – na dva sata.
26. 10. 2025. u 08:48
HRVATI JOŠ JEDNOM STAVILI DO ZNANJA: Mi stojimo iza rušenja Srbije!
OD SLUŽBI, do medija, preko politike, edukacije, Blokadne kuharice, na svakom koraku su dokazi o umešanosti Hrvata u rušenje naše države!
26. 10. 2025. u 08:03
DRŽAVNA SEKRETARKA REAGOVALA NA LAŽNO SAOPŠTENJE MSP: Izmišljaju i kreiraju diplomatske spletke
DRŽAVNI sekretar u Ministarstvu spoljnih poslova Republike Srbije Nevena Jovanović reagovala ja na izmišljeno saopštenje Ministarstva spoljnih poslova.
25. 10. 2025. u 21:55
"ODLIČAN POVOD DA SE PROMOVIŠEMO" Skandalozna izjava blokadera, na najgori način koriste tragediju u Novom Sadu i žrtve (VIDEO)
BLOKADERI iz Novog Pazara koji tobož idu pešice do Novog Sada, izjavili su večeras da koriste tragediju u Novom Sadu za svoju promociju.
25. 10. 2025. u 20:10
MILOŠ VUČEVIĆ OBJAVIO SPEKTAKULARAN VIDEO SA ŠETNJI PROTIV BLOKADA U POŽAREVCU "Puno mi je srce kada vidim reke ljudi"
PREDSEDNIK Srpske napredne stranke i savetnik predsednika republike Miloš Vučević podelio je spektakularan video nastao tokom večerašnjih šetnji protiv blokada u Požarevcu.
25. 10. 2025. u 20:02
Ena
27.05.2023. 14:37
Vučević je odličan izbor za naslednika Vučića. Srećno.
Andrej i Aleksa
27.05.2023. 14:38
Dostojan da vodi stranku. Predsednik i Srbija ce imati cestitog i pametnog lidera stranke. Veliki patriota, odmeren, jasan i odlucan. Sve cestitke gosp. Vucevicu.