VUČIĆ SE OBRAĆA U ROKU OD 24 SATA Petković: U toku su intenzivni razgovori predsednika sa vojnim vrhom
DIREKTOR kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković rekao je da će se u roku od 24 sata obratiti i predsednik Srbije Aleksandar Vučić sa novim informacijama, i da su u toku intenzivni razgovori predsednika sa vojnim vrhom.
Foto: Tanjug/Tara Radovanović
- U roku od 24 sata obratiće se predsednik Aleksandar Vučić javnosti sa mnogo više podataka i informacija. U toku su intenzivni razgovori i sastanci sa našim vojnim vrhom. Borićemo se da sačuvamo mir.
Preporučujemo
NE SA ONIMA KOJI SU NAS BOMBARDOVALI: Šešelj otkrio šta čeka Evropu
31. 12. 2025. u 17:25
"ŠTO SE NISU SUPROTSTAVILI?" Šešelj otkrio ko mora u zatvor zbog velike izdaje
31. 12. 2025. u 16:35
"NOVOSTI" SAZNAJU: Vučić razgovarao sa Vašingtonom, stiže dobra vest za Srbiju!
31. 12. 2025. u 15:51
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
JK ŠOKIRALA: Otkrila otkad NIJE spavala sa Duškom, a bili još u braku - posredi su GODINE
PEVAČICA Jelena Karleuša, gostovala je kod svog prijatelja i voditelja Bojana Jovanovskog, poznatijeg kao Boki 13.
31. 12. 2025. u 13:35
Komentari (196)