"ZNA NAROD DA OVE BARABE NE RADE NIŠTA DRUGO SEM IZMIŠLJANJA": Nikolić - Stefanoviću su najbitniji interesi Đilasa i Šolaka
MILICA Nikolić, član Predsedništva Srpske napredne stranke, istakla je kako su svi potezi BorkKA Stefanovića u suštini vođeni interesima Dragana Šolaka i Dragana Đilasa.

Foto: SNS
Njeno saopštenje prenosimo u celosti:
"Da su 2011. godine, sporazume sa Prištinom potpisivale pijanice i kockari, daleko manja šteta bi nastala za nas narod na KiM, jer bi i u takvom stanju možda nešto od interesa naše zemlje sačuvali, nego što je to uradio Borislav Borko Stefanović, kada ih je svesno prodavao dodvoravajući se strancima koji su žute lopove držali na vlasti.
Kada vratimo period od godinu dana samo i pogledamo šta su sve i ovaj i ostali predstavnici bivšeg režima radili, od blokiranja saobraćajnica i sprečavanja ljudi da se normalno kreću, preko strašne zloupotrebe tragedija koje su se desile u maju, bezbroj medijskih naslova i tekstova u kojima su na najbesramniji mogući način vređali predsednika Vučića i njegovu porodicu, onda se svaki normalan čovek zapita, šta bi im se desilo da to rade u nekoj od “slobodnih” evropskih zemalja kojima se na vernost zaklinju, kada u ovoj “diktaturi” to rade slobodno.
I ne lupeta Borislav ništa drugo osim onoga kako ga je gazda Đilas navio, stavljajući tajkunske interese Šolaka i njega ispred Srbije i građana.
Sklepao je Đilas i kuso i repato u svoj pokret “Srbija protiv nasilja” koji je bio njegov od samog početka, kada je iskoristio smrt dece za svoje političke poene, kako bi svi njegovi uposlenici, poput ovog, uspeli da sakriju milione evra koje je pokrao od građana Srbije. Ali da sakriju i njega samog. Pošto je sam priznao da je milijarder, računa da to neće niko videti ako stane u treći red.
I zna narod da ove barabe, iz bivšeg lopovskog režima, ne rade ništa drugo danas osim izmišljanja opravdanja, svesni onoga što ih očekuje u decembru.
I zna narod da je Srbiju učinio nezavisnom, samostalnom i ekonomski snažnom zemljom upravo predsednik Vučić. Da je sačuvao mir i obezbedio stabilnost u najtežim vremenima. I zna narod da nema sigurne budućnosti i napretka bez Vučića, jer Srbija ne sme da stane.
A što se tiče “promena” koje najavljuje Stefanović, biće jedino ako mu Đilas naredi da se ponovo zove Borislav, umesto Borko, pa promeni ime" zaključije Nikolić.
BONUS VIDEO: BRNABIĆ NAKON SASTANKA SA VARHELjIJEM: Pričali smo o svim aktuelnim temama uključujući i o KiM
Preporučujemo

PLENKOVIĆ TVRDI: Pitanje vlasništva NIS-a biće uskoro rešeno
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković kazao je da veruje da će pitanje vlasništva u Naftnoj industriji Srbije (NIS) uskoro biti rešeno, prenosi RTRS.
08. 10. 2025. u 08:51

BRITANCI U STRAHU: "Isplivali tajni dokumenti, Putin planira nuklearni napad na 32 lokacije u Evropi"
KAKO strahovi od pretnje koju Rusija predstavlja evropskoj bezbednosti nastavljaju da rastu, zabrinutost zbog šireg konflikta i nuklearnog oružja i dalje tinja. Vladimir Putin redovno maše "nuklearnim sabljama" od kako je Rusija u februaru 2022. napala Ukrajinu, upozoravajući Zapad zbog njegove podrške Kijevu, piše britanski Express.
08. 10. 2025. u 07:55

"ETO ME BRZO KOD TEBE, STARI MOJ" Halidova žena teško podnela vest o smrti pevača
SEJDA Bešlić teško je podnela smrt svog životnog saputnika Halida Bešlića, koji je premunuo u 72. godini života u Sarajevu. Kada su joj saopštili da je pevač preminuo, tužnim rečima je prokomnetarisala "Eto mene brzo kod tebe, stari moj", piše Kurir. Njene reči kidaju srce i dušu.
08. 10. 2025. u 07:47
Komentari (0)