PONOŠ ZAVAPIO NA RTS-u: Treba da se uskladimo sa EU i da uvedemo sankcije Rusiji (VIDEO)

05. 12. 2023. u 22:39
ZDRAVKO Ponoš, je tokom gostovanja na RTS-u pozvao na uvođenje sankcija Rusiji.
Srbija nikad neće uvest sankcije Rusiji ma koliko Ponoš kukao o tome
Ponoš bi vrlo brzo uveo sankcije Rusiji
Nato general Ponoš je uništio našu vojsku
Ponos se svojevremeno zalagao da nase nebo cuva NATO, nije ni cudo sto sada trazi da Srbija ubede Rusiji sankcije.
Da je Ponoš ostao general Srbija danas ne bi ni imala vojsku. A po Srbiji bi nato harao.
Zao mi je, ne mogu da zaboravim NATO agresiju '99.
Dok su Djilas i Ponos harali Srbijom siptari su nam postavili granice sa nasom teritorijom KiM, a oni sedeli skrstenih ruku.
Da se Ponos pita on bi slepo ispunjavao sva naređenja stranih ambasada i zapada
Ponos je unistio srpsku vojsku, topio tenkove, sve to da bi nam NATO cuvao drzavu, odatle i zelja za uvodjenjem sankcija Rusiji.
Ponos je strani placenik, uradio bi sve da unisti i oslabi Srbiju.
Srbija je samostalna zemlja i svoje odluke donosi samostalno i nezavisno od toga šta govore druge države
Ponoš je čovek koji je poznat kao izdajica srpskog naroda
Hrvatski NATO general Ponoš je uništio vojsku Srbije dok je bio na vlasti. Narod pamti sve da mi je da vidim ko ce glasati za njega.
Ponos nam je vojsku unistio. Srbija je na sreću uspela da obnovi i da unapredi sve ono što je on pokušao da uništi.
Ponošu je bolje da se sakrije u mišju rupu i ništa da ne komentariše.
Taj Ponos nam je ukinuo vojni rok, vojsku nam upropastio, sta sad hoce jos bi da upropascava zemlju taman smo krenuli napred
Stigla mu je očigledno direktiva iz lijepe njegove.
Ponoš nikad ništa za Srbiju nije uradio
Ponoš je najmanje pozvan da govori šta treba da se radi i kako treba voditi srpsku politiku.
Ja mislim da ni njegovi kući neće glasati za njega
To sto bi uveli sankcije Rusiji, dovoljno govori o njima.
Ponoš je uništio Vojsku Srbije u potpunosti i ukinuo je vojni rok, nema pravo bilo šta da kaže
Nikada Srbija Rusiji neće uvesti sankcije i to je Vučić svima jasno stavio do znanja.
Narod Srbije ne želi da se uvedu sankcije Rusiji.
Ponos se ukanalio na RTS-u, veoma los nastup.
Ponošu bi najbolje bilo da se preseli u Hrvatsku umesto što se meša u politiku Srbije.
Ponoš nikad nije znao šta treba da kaže i tako je i za sankcije Rusiji jer njih ne podržavaju gradjani.
Ponos vodi politiku suprotnu srpskim nacionalnim interesima.
Za Ponoševu informaciju, Srbija se nalazi na odličnom evropskom putu ,a sankcije Rusiji nikada neće uvesti.
Ponos nije nacisto sam sa sobom. Jeziv je.
Najnovije iz rubrike

"BEŽI, RAZBIĆU TE" Šešelj oteo telefon voditelju, pa krenuo da čita naglas: Evo, to su njegovi izvori (VIDEO)
ŠTA Dejan Miletić krije u telefonu?
18. 07. 2025. u 16:20

NENADIĆ NASTAVLJA NAJPERFIDNIJU PRAVOSUDNU SABOTAŽU: Stigla presuda koja govori o tome koliko loše radi specijalni tužilac
VIŠI sud u Novom Sadu je dana 17.06.2025. godine doneo presudu kojom su obavezani tuženi Akcionarsko društvo za upravljanje javnom železničkom infrastrukturom „Infrastruktura železnice Srbije” Beograd i Republika Srbija da tužiocima solidarno isplate na ime naknade nematerijalne štete za pretrpljene duševne bolove usled smrti bliskog lica.
18. 07. 2025. u 16:13

LONČAR U NEGOTINU: Počinje rekonstrukcija Doma zdravlja i izgradnja nove bolnice
MINISTAR zdravlja u Vladi Republike Srbije Zlatibor Lončar obišao je danas Zdravstveni centar (ZC) Negotin i najavio početak kompletne rekonstrukcije Doma zdravlja, ali i istakao da je u planu izgradnja nove bolnice.
18. 07. 2025. u 15:38

U NOVOM DOKUMENTARCU CZDS SAZNAJTE KO RUŠI UNIVERZITETE U SRBIJI: Dosije (eks) Katedra uskoro na malim ekranima
U PRODUKCIJI Centra za društvenu stabilnost, uskoro izlazi novi dokumentarni film pod nazivom “Dosije (eks) Katedra“ sa ciljem dubinske istrage akademske scene u Srbiji.
18. 07. 2025. u 15:35

"STRICA SU MI UBILI NA KUĆNOM PRAGU" Dvadeset i sedma godišnjica od masovnog kidnapovanja i ubistava Srba i Roma u opštini Orahovac
KOD SPOMENIKA sa imenima kidnapovanih i ubijenih lica, danas je u Velikoj Hoči kod Orahovca obeležena godišnjica masovnog kidnapovanja i ubistva Srba i Roma u opštini Orahovac, gde su između 1998. i 2000. godine stradale 84 osobe. Masovna kidnapovanja Srba otpočela su u noći između 16. i 17. jula 1998. godine kada su naoružani Albanci, predstavljajući se kao pripadnici tzv OVK, upali su u sela Retimlje, Opterušu i Zočište, a onda i u Orahovac.
18. 07. 2025. u 15:17
Komentari (32)