AKO ŠMIT ODUZME IMOVINU, SRPSKA ODMAH NEZAVISNA! Banjaluka pripremila plan ukoliko Nemac nametne kontroverzni zakon kao što je najavio
29. 12. 2023. u 07:00
UKOLIKO Kristijan Šmit pokuša da nametne zakon o imovini, Republika Srpska će odmah proglasiti nezavisnost i to bez ijednog ispaljenog metka. Imali smo veliki pripremni sastanak za jednu takvu situaciju.
Povezane vesti
DODIK: Šmitu dani u BiH odbrojani (VIDEO)
NE MOGU da dam jak sud šta će se desiti na današnjoj sednici Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija, ali mogu da kažem da su tipu koji se zove Kristijan Šmit, dani u BiH odbrojani, istakao je lider Republike Srpske Milorad Dodik.
31. 10. 2025. u 14:26
Najnovije iz rubrike
EKSKLUZIVNO SAZNAJEMO:Vučić zakazao hitnu sednicu Saveta za nacionalnu bezbednost zbog nezapamćenih zločina na međunarodnoj političkoj sceni
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić zakazao sednicu Saveta za nacionalnu bezbednost za sutra u 10 sati u zgradi Predsedništva povodom nezapamćenih zločina na međunarodnoj političkoj sceni, saznaju "Novosti."
03. 01. 2026. u 21:57
VULIN ZA TASS: SAD rade Venecueli ono što je NATO uradio Jugoslaviji 1999. godine
ALEKSANDAR Vulin izjavio je za TASS da SAD rade Venecueli ono što je NATO uradio Jugoslaviji 1999. godine.
03. 01. 2026. u 21:09
VUČIĆ TOTALNO RAZBUCAO ĐILASA: Otkrio kako je bivša vlast zgrabila fotelje (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić podsetio je danas, reagujući na izjavu Dragana Đilasa, da su "oni izgubili izbore, da nisu imali većinu, i da su onda napravili većinu na silu".
03. 01. 2026. u 17:49
"DUGO PRIPREMANO RAZBOJNIŠTVO" Šešelj posle agresije na Venecuelu očekuje američki napad na još jednu državu
PREDSEDNIK SRS dr Vojislav Šešelj kazao je da je američka agresija na Venecuelu razbojnička i da je svojstvena SAD.
03. 01. 2026. u 15:25
VUČIĆ O TVRDNJAMA MARINIKE TEPIĆ DA JE ZEMLJA IZOLOVANA: Ti ljudi žive u vremenu 90ih i nisu u stanju da iz toga izađu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić, tokom obilaska završnih radova na novom objektu za smeštaj i obuku pripadnika Odreda vojne policije specijalne namene "Kobre", u kasarni "Vasa Čarapić" u Beogradu, osvrnuo se na izjave Marinike Tepić o tome da je Srbija izolovana.
03. 01. 2026. u 10:16
Komentari (0)