POGLEDAJTE: Koliko mesta predsednik Vučić može da poveže za sedam minuta (VIDEO)
PREDSEDNIK Republike Srbije, Aleksandar Vučić, govorio je o infrastrukturnim projektima koji su u planu u severnom delu Srbije.

Foto: Novosti
- Ovo je jedna od stvari koja će da približi Sombor i Novom Sadu i Beogradu. Velike pare u ovo ulažemo. Velike pare i to pokazuje koliko nam je stalo do ovoga da i Srbobran i Bečej i Bočar i Kikindu i Novu Crnju, a i ovamo Vrbas, Kulu, Sivac i Kljajićevo. I u Apatin moramo da dovedemo investitore. Hajde Odžaci imaju nešto, a opet im je potrebno još. Kuli je potrebno, Crvenki, al' dobro. I tu se posebno izvinjavam Šidu. Sve ostalo uglavnom je bilo zapostavljeno. Nažalost, prvi put smo sada uložili u rekonstrukciju puta od Jermenovaca, Janošika prema Plandištu. To vam diže ceo južni Banat, dakle, ceo južni Banat. I Opovo i Zrenjanin kao središte srednjeg Banata. Sve oko Zrenjanina će da procveta, tada pravite ponovo brzu saobraćajnicu preko Žablja. A ovde ne smem ni da govorim šta znači za Crnju Južnobačkog okruga, dakle, od pre svega, Bačka Palanka i Titel i ako su na različitim krajevima Južnobačkog okruga. Mnogo u Zapadnobački okrug. Delove Severnobačkog i posebno Severnobanatski okrug. Sada pogledajte put recimo od Temerina do Bečeja - poručio je Vučić.

MONSTRUOZNO! Ovaj hoće da vlada Srbijom! Žene mu krive kad ih neko siluje ili prebije!
VUK Nektarijević, student blokader sa Mašinskog fakulteta u Beogradu, koji je tobož biciklom išao u Strazbur, ima u najmanju ruku problematične stavove.
20. 04. 2025. u 14:35

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OTVOREN HRISTOV GROB Evo šta su našli: "Kolena su mi klecala, nisam to očekivao - vekovima je bio zatvoren" (VIDEO)
"APSOLUTNO sam zadivljen. "
19. 04. 2025. u 08:39
Komentari (22)