VUČIĆ NA PITANJE "NOVOSTI": Svečlja može samo da sanja srpsku ambasadu u Prištini
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić je, tokom obilaska radova na renoviranju Opšte bolnice Vranje, za "Novosti" ukratko prokomentarisao ultimatum za Srbe u Leposaviću i Svečljine izjave.

Foto Tanjug/AP
- Što se Svečlje tiče može da sanja srpsku ambasadu u Prištini. To su ružni snovi, noćne more. Svečlji mogu da kažem da je KiM u skladu sa poveljom UN rezolucijom 1244 i ustavom naše zemlje deo teritorije Republike Srbije, tako je bilo, tako će i biti. Ta siledžijska politika uz podršku onih čiju ne sme da ima, naš narod je trpeo i gore dahije ali ne doveka. Što se nas tiče, bićemo uvek uz svoj narod, da pomažemo koliko možemo, da damo sve od sebe da sačuvamo mir od takvih neodgovornih tipova kakav je Aljbin Kurti i njegove sluge u Vladi. Vraćam se za Beograd i pratiću dešavanja, pazite za šatore gde se skupljaju potpisi za smenu onih koji su dobili 3 odsto glasova. Toliko o kako sami kažu "najdemokratskijoj državi na svetu", kod njih je sve pod znacima navoda - rekao je Vučić.

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

ISTINA O BEBEKOVOM POREKLU: Demantovao pogrešne informacije
PEVAČ Željko Bebek proslavio se u bendu Bijelo dugme, a onda je nizao uspehe i u solo karijeri. On je decenijama na javnoj sceni, a malo ko zna da njegovo ime nije Željko.
25. 06. 2025. u 16:30
Komentari (0)