NEKADAŠNjI komandant tzv. Oslobodilačke vojske Kosova Redžep Seljimi koji je optužen za ratne zločine pred Specijalizovanih sudom u Hagu žalio se na sekretara suda jer je nadzirao njegove pozive. Kontrola komunikacije uspostavljena je kada je otkriveno da je Seljimi pokušao da utiče na svedoke preko posetilaca koji su dolazili u pritvor, a to su radili i optuženi Hašim Tači i Kadri Veselji, a sud je zaključio da je službenik suda bio u pravu i nije prekoračio ovlašćenja.
U OVOM času na širem području Kruševca došlo je do jačeg razvoja oblačnosti sa obilnim pljuskovima i grmljavinom koji će se iz Rasinskog okruga u toku popodneva premeštati dalje na severoistok, preko šireg područja Aleksinca i Sokobanje, pa se u ovim predelima očekuju kratkotrajni, ali vrlo obilni pljuskovi sa grmljavinom uz jake gromove, lokalnu pojavu grada i olujnog vetra.
PREDSEDNICA Skupštine Ana Brnabić podelila je snimak sa jučerašnjeg skupa "Građani protiv blokada" na kome se okupilo više od 140 hiljada ljudi širom Srbije.
Komentari (0)