SKANDAL! Miloš Jovanović ide u koaliciju sa čovekom koji je uništavao srpske zastave!

Предраг Стојковић
Predrag Stojković

25. 04. 2024. u 23:01

GOSTUJUĆI u emisiji na TV N1 Ana Oreg iz Pokreta slobodnih građana kazala je da će u Novom Sadu opozicija ići zajedno i sa unukom poznatog srbomrsca Jevrema Brkovića.

СКАНДАЛ! Милош Јовановић иде у коалицију са човеком који је уништавао српске заставе!

Foto Printscreen Twitter/LaziDetektor

Ana Oreg - Pokret slobodnih građana: "Na izbornoj listi opozicije za Novi Sad, bićemo mi, Đilasova stranka, koalicija DSS-POKS, pokret BRAVO! a za Ligu socijaldemokrata Vojvodine i dalje stoje otvorena vrata i biće pozvani ako bude jedna lista!" Mihailo Brkić - ponoševac: "Intencija je da na jednoj listi za Novi Sad budemo mi iz Srbije protiv nasilja, koalicije DSS-POKS i pokret BRAVO!" Inače, pokret Bravo! je organizacija koju vodi Brajan Brković - poznatiji kao unuk srbomrsca Jevrema Brkovića, kao i po svojim antisrpskim akcijama kada je po Novom Sadu uništavao srpske trobojke!

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NEOBJAŠNJEN FENOMEN: Mnoštvo zmija dolazi u crkvu svake godine na Veliku gospojinu - poštuju stari kalendar (FOTO/VIDEO)

NEOBJAŠNjEN FENOMEN: Mnoštvo zmija dolazi u crkvu svake godine na Veliku gospojinu - "poštuju" stari kalendar (FOTO/VIDEO)

PRAVOSLAVNI vernici 28. avgusta slave Veliku gospojinu, a zanimljiv fenomen, koji nauka još nije objasnila, vezuje se za ovaj praznik na grčkom ostrvu Kefalonija. Doduše - ne za 28. avgust, već za 15. kada se Velika gospojina slavila po starom kalendaru. U to vreme, svake godine, u jednu crkvu dolazi veliki broj zmija, što je navelo maštovite lokalce da iskonstruišu brojne legende.

28. 08. 2025. u 11:02

Komentari (0)

ZNATNO NIŽA KAMATNA STOPA: Iskoristite specijalnu ponudu