VUČIĆ O DIPLOMATSKOJ BORBI U NJUJORKU: Razgovarao sam sa predstavnicima 111 zemalja u UN, nastaviću to da radim svaki dan
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić obraća se narodu po povratku iz Njujorka.
Foto: Instagram printskrin/buducnostsrbijeav
Kaže da bi Srbi bili dovoljno dobri kada bi pognuli glavu i pustili da ih udaraju motkom po glavi, a onda bi bilo potrebno i da kažu da im se to sviđa. Dodaje da je on doneo odluku da ide u Njujork.
- Razgovarao sam sa 22 predsednika i premijera širom sveta, sa šest zvaničnika UN i sa predstavnicima ukupno 111 zemalja u UN. Nastavio sam to da radim danas i nastaviću to da radim svaki dan zato što sam dobro znao šta je namera onih koji su podnosilaca Rezolucije, kako Nemaca, tako i onih iz Sarajeva koji su dočekali "ispod tiha" da to podrže - kazao je Vučić.
Preporučujemo
SRBIJA PLAĆA CENU SVOG IZBORA DA BUDE NEZAVISNA ZEMLjA Vučić: Država nije igračka
11. 12. 2025. u 07:34
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)