BEŽE IZ STANOVA U STRAHU OD UPADA KURTIJEVIH SPECIJALACA: Članovi tri domaćinstva su se dosad iselili iako su godinama legalno plaćali otkup
06. 07. 2024. u 18:45
IZ straha da će ih prinudno izbaciti specijalci tzv. kosovske policije, tri srpske porodice već su napustile svoje stanove u Kosovskoj Mitrovici, a nakon što su prethodno od prištinske Agencije za imovinu dobile zahtev da se isele.
Povezane vesti

KURTIJEVI TERORISTI OSKRNAVILI ZASTAVU SRBIJE: U Goraždevcu ponovo skinuta zastava Srbije sa spomenika posvećenom žrtvama NATO bombardovanja
U GORAŽDEVCU je danas ponovo skinuta zastava Srbije sa spomen-obeležja posvećenog žrtvama NATO bombardovanja 1999. godine, prenosi Radio Goraždevac.
21. 08. 2025. u 21:22

POZNATO KO JE SRBIN UHAPŠEN NA MERDARU! Porodici neće da daju da razgovara sa anjima
TAKOZVANA kosovska policija je danas na administrativnom prelazu Merdare privela Sinišu Spasića iz Plemetine, radnika EPS-a, zbog, kako je navedeno u saopštenju tzv. Specijalnog tužilašva, ratnog zločina u Vučitrnu.
17. 08. 2025. u 20:24

KURTI HAPSI SRBE: Priveden na Merdaru terete ga zbog navodnog ratnog zločina na KiM
PRIPADNICI takozvane kosovske policije uhapsili su danas na administrativnom prelazu Merdare S.S. pod sumnjom da je navodno počinio ratni zločin protiv civilnog stanovništva tokom sukoba na KiM.
17. 08. 2025. u 19:59

KURTIJEVA POLICIJA POTEŽE PIŠTOLJE NA SRPSKE MLADIĆE! Uhapsili još jednog u Severnoj Mitrovici - Lov na Srbe se nastavlja (FOTO)
INSPEKTOR takozvane kosovske policije Aljbina Kurtija večeras je u Severnoj Mitrovici potegao pištolj na srpske mladiće.
14. 08. 2025. u 00:48

DIKTATOR KURTI NASTAVLJA DA MALTRETIRA SRBE: Napad na privrednike u Severnoj Mitrovici - Uklonjen krov na letnjnoj bašti "Vuk"
SRPSKA lista saopštila je da je režom Aljbina Kurtija naložio uklanjanje krova na letnjoj bašti kafića Vuk u Kosovskoj Mitrovici iako vlasnik poseduje urednu dozvolu i redovno izmiruje sve obaveze.
12. 08. 2025. u 23:10
Najnovije iz rubrike

U MIONICI KRENULO PRIKUPLJANJE POTPISA: Građani u čekaju u redovima kako bi pružili podršku Vučiću i SNS-u (FOTO/VIDEO)
PRIKUPLjANjE potpisa za podršku Srpske napredne stranke (SNS) i predsednika Srbije Aleksandra Vučića, počelo je danas u Mionici.
02. 10. 2025. u 16:41

TRAMP, VUČIĆ I VEČERA: Jovanov ismejao novi "biser" Borka Stefanovića
ČLAN Predsedništva SNS Milenko Jovanov ismejao je navode potpredsednika SSP Borka Stefanovića da predsednik Srbije Aleksandar Vučić "iz dana u dan gubi podršku u Evropi".
02. 10. 2025. u 16:12

NOVI RAT MEĐU BLOKADERIMA: Boško protiv Miloša Francuza
BLOKADERI Miloš Jovanović i Boško Obradović zaratili su na društvenim mrežama.
02. 10. 2025. u 16:06

SKANDAL: Blokaderi licemeri obučavaju kontrolore za izbore, a tvrde da nisu od fakulteta napravili političku stranku
BLOKADERI na fakultetima obučavaju kontrolore za izbore.
02. 10. 2025. u 15:57

"VAŽNI I ZANIMLJIVI RAZGOVORI O BROJNIM TEMAMA": Brnabić na sastanku internacionalnih sekretara stranaka u okviru Evropske narodne stranke
PREDSEDNICA Skupštine Ana Brnabić prisustvovala je, kao predstavnik Srpske napredne stranke, sastanku internacionalnih sekretara stranaka u okviru Evropske narodne stranke u Barseloni.
02. 10. 2025. u 15:15
Komentari (0)