SVI GA REDOM ODBACUJU: Organizatori protesta u Valjevu zabranili Ćuti da uzme govornički mikrofon!
KAKO ekskluzivno saznajemo, tzv. ekološki protest održan u Valjevu 19. avgusta izazvao je brojne polemike među članovima političke organizacije ,,Ekološki ustanak“, a glavni razlog njihove sada već nagomilane frustracije predstavlja činjenica da su organizatori ovog protestnog skupa onemogućili njihovom lideru Aleksandru Jovanoviću Ćuti da govori pred okupljenim demonstrantima.
Foto: Printskrin
Da stvar bude gora, ovo nije prva situacija u kojoj je Ćuti uskraćeno mesto na govorničkom podijumu, što najbolje ilustruje situacija kada je od strane organizatora praktično isteran sa protesta u Smederevu, kako bi umesto njega govorio Vladimir Štimac.
BONUS VIDEO:
SKANDAL! Ovi ljudi nemaju meru: Lažni ekolog Kokanović udario na Srbe sa Kosova i Metohije!
Preporučujemo
SKANDAL: Lažni ekolog Kokanović udario na Srbe sa Kosova i Metohije (VIDEO)
21. 08. 2024. u 11:49
MIROSLAV ALEKSIĆ POTVRDIO: Da, opozicija organizuje proteste, ekološke organizacije i mi smo podelili uloge (VIDEO)
21. 08. 2024. u 10:53 >> 11:45
SRUŠEN RUSKI HELIKOPTER, CELA ZEMLjA POTONULA U HAOS: Padaju gradovi jedan za drugim, naoružane grupe vode borbe sa vojskom (VIDEO)
RUSKI vojni helikopter srušio se 25. aprila u blizini Vabarije u regionu Gao u Maliju, potvrdili su ruski izvori, dok su borci Fronta za oslobođenje Azavada i džihadističke grupe povezane sa Al Kaidom, JNIM, izveli najveću koordinisanu ofanzivu u zemlji poslednjih godina, napadajući istovremeno glavni grad Bamako, vojno uporište Kati i severne gradove Kidal, Gao i Sevare, što je na najvidljiviji način otkrilo ograničenja ruske bezbednosne strategije u Africi.
26. 04. 2026. u 13:30
Gori vojna baza sa američkim bombarderima: Odatle su leteli za Iran (VIDEO)
U britanskoj vazdušnoj bazi RAF Fairford u Glosterširu noćas je izbio veliki požar koji je teško oštetio zgradu bivše kantine.
26. 04. 2026. u 13:01
Novi p**no skandal Dare Bubamare: Snimak pušten na mrežama - noć sa mlađim dečkom
"SADA ne znam ni kako se to našlo u javnosti, ali privatnost je jedna stvar i smatram da to treba da se poštuje."
24. 04. 2026. u 16:21
Komentari (15)