"VAŠI NOVINARI ĆE DOBITI METAK U POTILJAK KADA KROČE NA KOSOVO": Tanjug dobio pretnje
NOVINARSKA agencija Tanjug dobila je danas na redakcijski mejl preteće pismo, koje je poslala osoba potpisana kao "Trim Bardhi", u kojem se navodi da će svaki novinar naše agencije "dobiti petak u potiljak" kada kroči na AP KiM.

Foto Tanjug
- Vidimo da je u poslednje vreme vaša propagandistička, šovinistička i ratnohušačka mašinerija zvana 'Tanjug' postala sve agresivnija, koristeći šovinistički naziv 'AP KiM' za republiku Kosovo, u službi diktatora i ratnog huškača Aleksandra Vučića. Samo da znate da pratimo laži koje svakodnevno plasirate oko države Kosovo i Albanaca, kao što pratimo kretanje svakog novinara vaše pseudomedijske agencije na Kosovu. Budite sigurni da će neko od njih dobiti metak u potiljak sledeći put kada bude kročio na tlo republike Kosovo. Pratimo sve - navodi se u pretnji.
Tanjug saopštava da je angažovao sve nadležne službe da reaguju povodom pretnji smrću novinarima Tanjuga.

ČETIRI ZEMLjE EU ODBILE TRAMPOV PLAN: Neće da kupuju američko oružje za Ukrajinu!
ČETIRI evropske zemlje odbile su da učestvuju u projektu predsednika SAD Donalda Trampa o kupovini američkog oružja za Ukrajinu.
16. 07. 2025. u 14:12

BEBA IZ SRBIJE SE UGUŠILA NAOČIGLED RODITELjA: Nezapamćena tragedija na Halkidikiju
BEBA iz Srbije, stara svega 13 meseci, iznenada je izgubila život u jednom ugostiteljskom objektu na Halkidikiju. Kako navode grčki mediji, ova nezapamćena tragedija odigrala se pred očima detetovih roditelja.
16. 07. 2025. u 14:33

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)