PREDSEDNIK O IZJAVI GORDANA BOSANCA: Zabrinuo bih se da nas je pohvalio, ako je iz Hrvatske...
03. 10. 2024. u 15:47
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić danas je u Subotici govorio i o izjavama Gordana Bosanca.
Bravo predsedniče
Uobicajeno, sto malo ne gleda u svoje dvoriste Gordan nego se mesa u stvari koje ga ne doticu!
Ne brinemo mi ako nas Hrvati ne hvale to i ne očekujemo.
Mogu jedino da prozivaju, rad i trud se uvek vide. Svaka je na svome mestu predsednice!
Ne treba se opterecivati sta drugi pricaju
Pa normalno, Hrvati su zatrovani mržnjom prema našem predsedniku Aleksandru Vučiću!
Podrzavam maksimalno reci predsednika
Pa baš bi čudno bilo da iz Hrvatske dobijemo neku pohvalu. No dobro, ovako bar znamo da ih radi ljubomora.
Vučić na ovakve nebuloze, može eventualno da trepne. I to je to.
Da Vučić brine o tome šta misle drugi, ne bismo bili tu gde jesmo. Naravno da se ne obazire na ove gluposti.
Vrsenje represije, ccc pa sta sve nece izmisliti. Mirna voda breg vodi, tako i predsednik, cuti i radi svoje, veoma uspesno!
I dalje sire lazi o predsedniku Vucicu.
I dalje misle da ce sirenjem neistina o Vucicu dobiti nesto.
Tako je predsednice uz tebe smo. To su sve nebitni likovi!
Predsednik umereno i lagano odgovorio bravo!
Pohvale se dešavaju kad se slučajno izlanu.
Vuc8c ako nije svima pomogao sigurno nije uradio nista ni loše.
Sramota za ovog hrvatskog Bosanca!
Sve je dobro dok nas losi ljudi kude
Ko bre vrsi represiju ... O svasta.
Vidim Vučić se baš potresao. Bosanac je totalno nebitan lik
Hrvati nikada Vucicu nece oprostiti napredak Srbije.
Hrvatima je krivo što njihovo sredstvo za naše ucenjivanje tone, a to je EU.
U Evropi vrše represiju nad demostrantima, a ne u Srbiji.
Nikoga oni nece pohvaliti jer su licemeri!
Vučić koristi ironiju u odgovoru na kritiku iz Hrvatske.
Najnovije iz rubrike
BRNABIĆEVA IZ BAJINE BAŠTE: Setite se nasilja glasne manjine, zatvorenih škola i fakulteta i atmosfere linča i glasajte po svojoj savesti!
PREDSEDNICA Narodne skupštine Republike Srbije, Ana Brnabić, oglasila se na društvenoj mreži Instagram povodom posete Bajinoj Bašti.
11. 03. 2026. u 13:34
ONI KOJI SU PREDSTAVLJALI BLOKADERE PRE GODINU DANA, VIŠE NISU TU - I oni su ih napustili! (FOTO)
BLOKADERI svakim danom padaju sve niže. Čak i oni koji su do pre godinu dana verno stajali uz njih, okrenuli su im leđa.
11. 03. 2026. u 13:17
JOVANOV UPITAO OPOZICIJU: Gde se dede onaj entuzijazam i ubeđivanje da vas narod hoće i podržava?
MILENKO Jovanov, član Predsedništva Srpske napredne stranke i narodni poslanik, oglasio se na društvenoj mreži "Iks" i tom prilikom se obratio opoziciji u čijim redovima vlada totalni haos pred lokalne izbore.
11. 03. 2026. u 13:08
U manjim sredinama sve se vidi
OSTALO je još dvadeset dana do lokalnih izbora u deset srpskih opština, a već je sada većini u Srbiji mnogo toga definitivno jasno. Više od godinu dana trajalo je , blago rečeno, studentsko blokadersko ludilo, podržano od kompletne opozicije. U početku , a i sada, blokaderi se deklarišu kao studenti, ali to je sada samo jedan mali minorni deo studenata kojih u Srbiji ima oko 40.000.
11. 03. 2026. u 12:31
KURTIJEV SAVETNIK U SRCU BLOKADERSKE OPOZICIJE (VIDEO)
BLOKADERSKA opozicija odavno je dotakla političko dno, ali po svemu sudeći, uvek može još niže. Jedan od najboljih primera za to jeste odluka da 2024. godine Pokret slobodnih građana (PSG) za predsednika Izvršnog odbora stranke imenuje Petra Miletića.
11. 03. 2026. u 12:07
Komentari (38)