RISTIĆ I ŽUNIĆ U KLINČU NA PROTESTU: Opozicionari mitinguju kod mosta, pa se umalo ne potukoše (VIDEO)
PROTEST protiv uklanjanja Starog savskog mosta održava se večeras u Beogradu.
Foto: Printskrin
U verbalnom sukobu koji je zamalo prerastao u fizički okršaj učestvovali su lideri opozicionih frakcija Nikola Ristić i Srđan Žunić.
Kako se po snimku da zaključiti, Ristić je ramenom u prolazu zakačio Žunića i izvinio se, a onda je došlo do koškanja.
Izrečene su i izvesne pretnje, kao i pozivi da se razmirice reše van domašaja kamera i svedoka, ali prisutni su, srećom, uspeli da spreče incident većih razmera.
Tužna slika razjedinjene opozicije u Srbiji koja zajedno protestuje, ali pada u vatru i spremna je da pribegne obračunu na najmanju provokaciju.
TRENUTAK KAD JE SRBIJA ZANEMELA! Vučić se uhvatio za glavu nakon priznanja ove hrabre žene: Dođe mi da zajedno sa vama plačem!
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić se uhvatio za glavu nakon što mu je građanka Bora otkrila borbu za usvajanje deteta i probleme sa socijalnom pomoći, obećavši da će pokušati da učini sve što može da problem bude rešen.
20. 02. 2026. u 22:47
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"KOSOVO, SRBIJA, USTANITE!" Tramp pozdravio i goste kojih nije bilo u sali
AMERIČKI predsednik Donald Tramp osnovao je Odbor za mir, ali je već na osnivačkom sastanku "Odbora za mir" zapretio ratom. Pretnju iz govora ponovio je i u avionu za Džordžiju. Ozbiljnost pokazuje i premeštanje nosača aviona u istočno Sredozemlje.
21. 02. 2026. u 09:40
Komentari (0)