"MNOGO POVOLJNIJA SOLUCIJA ZA SRPSKI NAROD" Šešelj se oglasio o Trampovoj pobedi i otkrio šta očekuje od povratnika u Belu kuću
PREDSEDNIK SRS dr Vojislav Šešelj izjavio je da je želeo pobedu povratnika u Belu kuću Donalda Trampa na izborima u SAD.
Foto: EPA/Koča Sulejmanović
- To je mnogo povoljnija solucija za srpski narod. Bajden je bio zločinački orijentisan prema Srbima, verovatno bi Kamila (Kamala Haris) nastavila takvu njegovu politiku - izjavio je Šešelj za alo.rs.
Lider radikala podsetio je i na udvoričko Kamalino pismo Albancima koji žive u Americi.
- Tramp u svom prvom mandatu nije započeo ni jedan rat u svetu i opravdano je pretpostaviti da ni sada neće - kazao je Šešelj.
Šešelj očekuje elastičniji Trampov stav o Kosovu i Metohiji i da će se korigovati i u odnosu na svoj prvi mandat i shvatiti suštinu albanskog problema u južnoj srpskoj pokrajini.
- Očekujem da će Tramp obustaviti finansiranje nacističkog režima u Kijevu i tako doprineti brzom okončanju specijalne vojne operacije, a ona se može samo okončati samo pobedom Rusije - rekao je predsednik SRS.
Kada je u pitanju podela funkcija, Šešelj očekuje da Ričard Grenel bude ministar spoljnih poslova ili savetnik za nacionalnu bezbednost, da Robert Kenedi Junior bude ministar zdravlja, kao i da Ilon Mask dobije važnu funkciju.
Preporučujemo
BRUTALNA PORUKA MEDVEDEVA KAMALI HARIS NAKON PORAZA: Ove reči će dugo pamtiti
06. 11. 2024. u 17:19
DETALj IZ POBEDNIČKOG GOVORA DONALDA TRAMPA: Spomenuo atentat na njega, a onda otkrio...
06. 11. 2024. u 17:03
MASK IZNOSI PLANOVE VLADU DONALDA TRAMPA: Ceo svet priča o ovim detaljima
06. 11. 2024. u 17:14
VUČIĆ RASTURIO MILANOVIĆA! Predsednik Srbije ga razmontirao u paramparčad
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da podržava odluku predsednika Hrvatske Zorana Milanovića da otkaže skup Brdo Brioni u maju jer mu, kako je istakao, tamo nije mesto, kao i da mu je mnogo važnije da ode i položi cvet u Jasenovcu.
30. 03. 2026. u 18:31 >> 18:44
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)