KURTIJU PRETI SVILEN GAJTAN IZ BELE KUĆE: Trijumf Donalda Trampa mogao bi da olakša našu poziciju na KiM
07. 11. 2024. u 07:28
POBEDA Donalda Trampa na izborima za predsednika SAD donosi nadu za svet koji je politika američkih demokrata dovela na ivicu globalnog rata i za Srbiju koja može očekivati obuzdavanje agresivnog antisrpskog nemačkog uticaja i pritisak na marionetski albanski režim u Prištini, procenjuju stručnjaci
Povezane vesti

"BOMBARDOVAĆU MOSKVU I PEKING DO TEMELJA!" Skandal trese svet - Procurio Trampov tajni snimak sa sastanka sa donatorima (AUDIO)
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je prošle godine na zatvorenim sastancima sa donatorima da je pretio ruskom predsedniku Vladimiru Putinu bombardovanjem Moskve, kako bi ga odvratio od napada na Ukrajinu, otkriva audio-snimak koji je dobila televizija Si-En-En (CNN).
09. 07. 2025. u 07:50

TRAMP PITAO ORBANA O UKRAJINI: NJegov odgovor šokira
PREMIJER Mađarske Viktor Orban rekao je da ga je američki predsednik Donald Tramp ranije pitao o situaciji u Ukrajini, pa mu je odgovorio da je "sukob završen, samo je pitanje kada i ko će postići dogovor sa Rusima".
29. 09. 2025. u 17:20

NOVA FAZA SUKOBA? Ukrajina poručila - oružje će dopreti do bilo kog vojnog objekta u Rusiji
RUSIJA mora da shvati da će od danas ukrajinsko oružje dopreti do bilo kog njihovog vojnog objekta, kao i da na ruskoj teritoriji više neće biti sigurnog mesta, izjavio je šef ukrajinske diplomatije Andrij Sibiha.
29. 09. 2025. u 17:00

UKRAJINA U PLAMENU: Poljska digla borbene avione, ima mrtvih i ranjenih - poleteli ruski strateški bombarderi (FOTO/VIDEO)
RUSKE snage su tokom noći bombardovale ukrajinske gradove, uključujući i Kijev, a Poljska je tim povodom odmah podigla svoje borbene avione.
28. 09. 2025. u 08:54

TAJNI DETALJI SUSRETA U VAŠINGTONU: Erdogan i Tramp o Putinu i ratu
TURSKI predsednik Redžep Rajip Erdogan i američki predsednik Donald Tramp su tokom sastanka u Beloj kući razgovarali i o mogućim zajedničkim koracima za rešavanje sukoba u Ukrajini, saopštio je turski ministar spoljnih poslova Hakan Fidan.
28. 09. 2025. u 07:46
Najnovije iz rubrike

NA PONOS SRBIJE I DANAŠNJIH GENERACIJA, VRATILI SMO DVA VELIKA RATNA KOMANDANTA! Ćerka generala Pavkovića zahvalila lideru SNS-a
LIDER SNS i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević naglasio je u specijalnoj emisiji "Dobro došao, generale", na Informer TV, koja je posvećena povratku generala Nebojše Pavkovića u Srbiju, da je najvažnije da je general Pavković u Srbiji, te da je to ko je koliko pomogao manje bitno.
29. 09. 2025. u 22:41

OVO JE PAVKOVIĆ POTPISAO PRE NAPUŠTANJA ZATVORA: Sedam tačaka koje mora da ispoštuje
GENERAL Nebojša Pavković vratio se juče u Srbiju avionom Vlade, nakon što je Međunarodni rezidualni mehanizam u Hagu doneo odluku o njegovom prevremenom puštanju sa kazne od 22 godine zatvora, i to zbog ugroženog zdravstenog stanja.
29. 09. 2025. u 21:35

"BRAVO, NOBELOVCI!" Jovanov: Blokaderi saopštili da im od tri obroka, dva plate stranci
ŠEF poslaničkog kluba Srpske napredne stranke u Narodnoj skupštini Milenko Jovanov na svom nalogu na društvenoj mreži Iks odgovorio je na izjavu studenta u kojoj navode da "nema inostranstva, jeli bismo jedan obrok dnevno".
29. 09. 2025. u 20:57

VUČIĆ NA OBELEŽAVANJU NACIONALNOG DANA KINE: Srbija i Kina nastavljaju zajedno, za mir, razvoj i bolji život naših građana (FOTO)
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je prijemu povodom 76. godišnjice osnivanja Narodne Republike Kine i 70 godina prijateljstva naroda Kine i Srbije.
29. 09. 2025. u 20:25

ČELIČNO PRIJATELJSTVO Li: "Kina i Srbija su 70 godina delile teškoće i koračale napred ruku pod ruku"
AMBASADOR Kine u Beogradu Li Ming izjavio je večeras, na prijemu povodom Nacionalnog dana Kine u Hotelu Hajat, kojem prisustvuje i predsednik Srbije Aleksandar Vučić, da se ove godine obeležava i 70 godina prijateljstva između naroda Kine i Srbije i da je ono s vremenom sve jače.
29. 09. 2025. u 20:25
Komentari (0)