ŠEŠELJ O NATO OPOZICIJI: Protestuju zbog nesreće i prave selfije, osmeh od uva do uva...
DEMONSTRANTI su potpuno mirni dok ne stignu kamere, a kada im daju signal da su u direktnom prenosu oni vade megafone i kreće guranje sa policijom, kazao je zamenik predsednika SRS Aleksandar Šešelj.
Foto: Lj.P
- Ti ljudi sve rade zbog kadrova i dobrih scena. Protestuju zbog nesreće i prave selfije, osmeh od uva do uva - rekao je Šešelj za Informer TV.
Zamenik predsednika SRS je rekao da ne zna ko može da poveruje u autentičnost "bunta" i "opozicione borbe" kada vidi Mariniku Tepić kako se gura sa policijskim štitovima i pokušava da probije kordon policije.
NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja
MOJ tata se ljutio na mene, govorio je, ja sam odatle otišao, a ti se vraćaš, ali ja sam odlučila i na kraju je život tako sve uredio da na mestu u planinskom selu Vlase, gde je njegova majka Ljubica odgajala trojicu sinova i jednu kćer, to sada radim i ja - započinje svoju po mnogo čemu neobičnu priču tridesetšetogodišnja učiteljica Aleksandra Ljubić, književnica, slikarka, supruga, odbornica u skupštini grada i, kako kaže, najvažnije mama Darka (14), Đorđa (10), Veljka (8) i Marijane (7).
10. 01. 2026. u 15:08
FRANCUSKA PRETI IZLASKOM IZ NATO-a: Glasanje u parlamentu, bes prema Trampu zbog Venecuele, Izraela i Grenlanda
FRANCUSKA je zapalila političku fitilj-bombu u samim temeljima NATO-a, u trenutku kada se globalne tenzije ubrzano prelivaju sa periferije na samu strukturu zapadnog bezbednosnog sistema.
10. 01. 2026. u 06:30
SKRIVENA PRETNjA IZ VOJNE BAZE: Tajni grad veličine 100 Moskvi na Grenlandu - duboko ispod ledenog pokrivača
NAUČNICI upozoravaju na ozbiljan ekološki rizik od napuštene američke vojne baze Kamp Senčuri, poznate kao „grad pod ledom“, koju je slučajno ponovo otkrio NASA-in radar 2024. godine duboko ispod ledenog pokrivača Grenlanda.
10. 01. 2026. u 15:43
Komentari (0)