MOĆNE REČI VUČIĆA: Za Srbiju živim - voleli me, ili ne voleli, rezultati sve govore (VIDEO)
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić uputio je moćnu poruku građanima Srbije.
Foto: Printskrin Instagram
- Iza mene će ostati najbolje vreme za Srbiju u njenoj istoriji. Srbija realno ima najveće plate u svojoj istoriji. Srbija realno ima najveće penzije u svojoj istoriji. Srbija je izgradila svoju putnu i železničku infrastrukturu, kao nikada u svojoj istoriji. Je li to sve tačno? Srbija je izgradila svoju naučno-tehnološku infrastrukturu, kao nikada u svojoj istoriji. Srbija nikada u svojoj istoriji nije imala snažniju vojsku. Srbija nikada u svojoj istoriji nije davala ni pola za poljoprivredu, novca, kao što ga daje danas u realnim iznosima. I to je nasleđe moje politike, svidelo se to nekom ili ne. To su rezultati, voleli vi to ili ne voleli - izjavio je Vučić.
Predsednik je, na kraju poručio:
- Za Srbiju živim. Voleli me, ili ne voleli, rezultati sve govore.
Preporučujemo
Najmanje 100 velikih stvari koje je Vučić uradio, a koje smo zaboravili (VIDEO)
27. 12. 2024. u 08:14
SPECIJALNI RAT PROTIV SRBIJE: Vučić - Ovako funkcioniše fabrika laži
26. 12. 2024. u 23:19
Sada je definitivno puklo savezništvo SAD i Ukrajine: Zelenski uradio nešto nezamislivo
UKRAJINSKO rukovodstvo, nakon više od godinu dana napora da održi stabilne odnose sa administracijom predsednika SAD Donalda Trampa, javno je priznalo krah dosadašnjeg partnerstva.
20. 04. 2026. u 20:41
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
"Potvrđena idiotkinja!" Rus izvređao Melonijevu, Italija uputila protest: "Fašistički ološ, izdala birače"
ITALIJA je uputila oštar protest Rusiji nakon uvredljivih izjava ruskog TV voditelja na račun premijerke Đorđe Meloni, dok joj je predsednik države pružio podršku i osudio skandalozne komentare.
22. 04. 2026. u 08:44
Komentari (47)