PROFESOR ANTIĆ: Blokade i plenumi su protivzakoniti - Blokaderi neće biti zadovoljni pokretanjem postupka jer oni žele Vučićev pad (VIDEO)
ČEDOMIR Antić, profesor Filozofskog fakulteta, govorio je gostujući na Blic televiziji o protivzakonitosti blokada i plenuma.

Foto: Printscreen/Iks
- U zakonima ne postoje blokade, ne postoje plenumi, po zakonima je nemoguće da plenum ukine Studentski parlament, a toga je na nekim fakultetima bilo! Pazite, toga od vremena kad su Sovjeti ukidali ruski parlament 1918. nije bilo! Ja verujem da je zbog ove nedemokratske blokade došlo do toga da na početku naprave zahteve koji nisu izvodljivi, nisu merljivi jer oni valjda treba da dobiju presudu da bi prekinuli blokadu! Šta će oni kad bude trebalo da se sazove taj plenum i da se sabere šta je postignuto blokadama? Niko neće biti zadovoljan time što je pokrenut postupak za pad nadstrešnice, postupak može da traje 10 godina, niko neće biti zadovoljan ako ne padne Vučić! - naveo je on.
Pogledajte priloženi snimak:
Preporučujemo

NUKLEARNE SILE BILE NA IVICI RATA, A ONDA JE USLEDIO OBRT: "Ključan je bio poziv jednog čoveka"
U DRAMI koja je privukla pažnju svetske javnosti, američki predsednik Donald Tramp juče je na društvenim mrežama objavio da su Indija i Pakistan, nakon četiri dana žestokih sukoba duž granice, pristali na „potpuni i trenutni prekid vatre“.
11. 05. 2025. u 10:48

PANIKA U UKRAJINI: Da li je ovo znak da Putin sprema novi napad "orešnikom"?
RUSIJA će 12. i 13. maja privremeno zatvoriti vazdušni prostor iznad vojnog poligona i kompleksa za lansiranje raketa Kapustin Jar, prenosi ukrajinski odbrambeni portal Militarnyi 10. maja, navodeći mogućnost testiranja balističke rakete srednjeg dometa.
10. 05. 2025. u 12:06

"DA LI SE MAKRON DROGIRA?" Jovanino pitanje izazvalo smeh u studiju: "Kako da se nose s tolikom problemima..."
VODITELjKA Jovana Joksimović u jutarnjem programu na televiziji K1 dotakla se teme Emanuela Makrona i sporne situacije sa maramicom i sumnjom o upotrebi opijata, koja se proširila društvenim mrežama.
13. 05. 2025. u 16:57
Komentari (40)