PONOSAN SAM NA ONO ŠTO SAM URADIO ZA SRBIJU: Vučić - Zemlja raste i ide napred, činjenice to pokazuju

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostujući na RTS osvrnuo se dehumanizaciju koju proživljava od strane opozicije.

ПОНОСАН САМ НА ОНО ШТО САМ УРАДИО ЗА СРБИЈУ: Вучић - Земља расте и иде напред, чињенице то показују

Foto: RTS Printskrin

Ističe da postoje problemi u drušvu i da nema društva bez problema, zato ćemo da ih rešavamo.

- Razumite da nije bio ovo razlog, bilo bi nešto drugo, treće. Ne postoji čovek u svetu bez problema. Zemlja raste i ide napred, činjenice to pokazuju - rekao je on.

Podsetio je na uvrede koje dobija da je "nepomenik".

- To je dehumanizacija. Zar treba da idem po televizijama da govorim da sam dobar čovek? Glupo bi bilo - kazao je on.

Niko od Vučića nema stan u Berlinu, kaže.

- Ja sam ponosan na ono što smo uradili za ovu zemlju i podigli smo je kao feniks iz pepela - rekao je on.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (41)

Imaju najčistija srca: Ovo su tri najplemenitija znaka horoskopa