Kakve strašne laži novosadskih studenata
KAKO se bliži propast njihove obojene revolucije, blokaderi pribegavaju sve besmislenijim i providnijim trikovima, saopštio je GS SNS Novi Sad.

Foto: SNS
- Danas se grupa studenata DIF-a pojavila u pojedinim medijima iznoseći tvrdnje da su ih pretukli batinaši Srpske napredne stranke. Te tvrdnje predstavljaju najgnusniju laž, koja je plasirana samo s jednim ciljem da se izazovu nove tenzije i nove podele u društvu.
O kakvoj je bednoj manipulaciju reč govori nekoliko činjenica. Pod jedan, navodni napad nisu lično prijavili policiji. Pod dva, iako sve snimaju, ovaj slučaj nisu dokumentovali telefonima. Pod tri, nisu tražili lekarsku pomoć, već je Hitnu pomoć pozvala policija, koja je izašla na lice mesta.
Nije teško odgonetnuti zašto. Zato što je istina nešto sasvim drugo. Oni znaju da su pod uticajem alkohola svratili u lokal "Tata brada", i da su tamo počeli da prave probleme, i da ih je osoblje zamolilo da napuste lokal da ne uznemiravaju druge goste.
Nakon toga su se u Katoličkoj porti sukobili sa grupom mladića romske nacionalnosti. Prvo su ih vređali na nacionalnoj osnovi. Izazivali ih, i onda fizički nasrnuli na njih. Ali su u tom napadu izvukli deblji kraj.
Očekujemo da policija protiv klevetnika i lažova podnese krivične prijave zbog uznemiravanja javnosti. I pod dva, očekujemo i od policije, ali i nadležnih institucija za zaštitu ljudskih prava, političkih partija, novinarskih udruženja i medijskih kuća da osude rasnu diskriminaciju i napad na Rome.
SNS ostaje posvećen dijalogu i demokratiji - navode u toj partiji.

MONSTRUOZNO! Ovaj hoće da vlada Srbijom! Žene mu krive kad ih neko siluje ili prebije!
VUK Nektarijević, student blokader sa Mašinskog fakulteta u Beogradu, koji je tobož biciklom išao u Strazbur, ima u najmanju ruku problematične stavove.
20. 04. 2025. u 14:35

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OTVOREN HRISTOV GROB Evo šta su našli: "Kolena su mi klecala, nisam to očekivao - vekovima je bio zatvoren" (VIDEO)
"APSOLUTNO sam zadivljen. "
19. 04. 2025. u 08:39
Komentari (18)