ANTISRPSKA POSLA: Grbović u društvu dušmana Srbije (FOTO)
PAVLE Grbović, opoziciionar i lider Pokreta slobodinih građana čiji članovi su u Novom Sadu pripremali dela protiv ustavnog uređenja i bezbednosti Republike Srbije, došao je u Savet Evrope na poziv Julijana Bulaia, rumunskog poslanika za kojeg je srpska južna pokrajina Kosovo i Metohija ''nezavisna država''.
Foto:
Grbović je u društvu Sabine Ćudić, poslanice Predstavničkog doma Parlamentarne skupštine BiH, a njihov domaćin Bulai, između ostalog, poznat je i po tome što se zalaže za hitan prijem lažne države Kosovo u Savet Evrope.
Foto:
Preporučujemo
SRBI MASOVNO GLASAJU NA KIM: Izlaznost u srpskim sredinama neverovatna, u severnom delu Kosovske Mitrovice čak 10,67%
07. 06. 2026. u 09:13 >> 09:43
KOME SMETA SRPSKA TROBOJKA: Novi pokušaj brisanja srpskog nasleđa u Crnoj Gori
07. 06. 2026. u 09:13
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KINA POKRENULA SPECIJALNU OPERACIJU KOD TAJVANA: Peking žestoko odgovorio dvema državama
KINA je objavila da je pokrenula „specijalnu pomorsku operaciju“ istočno od Tajvana, čime je dodatno zaoštrila svoj odgovor na nedavni dogovor Japana i Filipina. Te dve države, naime, planiraju da pokrenu pregovore o pomorskim granicama u tom području i dublje povežu svoje odbrambene snage, javlja Blumberg.
07. 06. 2026. u 10:04
NEMAČKA HITNO POZVALA RUSIJU: Putine, vreme je...
MINISTAR spoljnih poslova Nemačke, Johan Vadeful, pozvao je ruskog predsednika, Vladimira Putina, da pokrene pregovore o miru u Ukrajini uz učešće Evrope, prenose nemački mediji.
05. 06. 2026. u 09:53
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (8)