VUČIĆ DANAS U PARIZU: Makron priređuje ručak u čast srpskog predsednika

Новости онлајн

09. 04. 2025. u 07:23

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić boraviće u danas u Parizu na poziv predsednika Francuske Emanuela Makrona, saopštila je Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.

ВУЧИЋ ДАНАС У ПАРИЗУ: Макрон приређује ручак у част српског председника

Foto: AP

Tom prilikom, navodi se, dvojica zvaničnika razgovaraće tokom radnog ručka koji u čast predsednika Vučića priređuje predsednik Makron.

Predsednik Vučić je pre dva dana izjavio da je zahvalan što će imati priliku da se sastane sa Makronom u danima koji su pred nama.

(Tanjug)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje

NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.

04. 08. 2025. u 20:19

Komentari (16)

RUSIJA JE ZGROŽENA: Ne može da veruje šta joj je Litvanija uradila