SINHRONIZOVANA AKCIJA KURTIJA I BLOKADERA PONOVO NA DELU! Brutalno pokušava da spreči odlazak Srba sa KiM na svenarodni sabor u Beograd
DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković oglasio se na svom zvaničnom Iks profilu povodom pokušaja premijera privremenih prištinskih institucija Aljbina Kurtija da spreči Srbe sa Kosova i Metohije da dođu na svenarodni skup u Beoograd.
Foto: Iks/@PetkovicPetar
"Kurti od jutros brutalno pokušava da spreči odlazak Srba s KiM na narodni sabor u BG! Ogromni problemi na svih 5 prelaza i brojni zaustavljeni autobusi.
Izborićemo se da svako ko je krenuo i stigne u BG. Snagu naroda u odbrani Srbije niko neće moći da zaustavi. Nema predaje!", poručio je Petković na svom zvaničnom Iks profilu.
Preporučujemo
PONOSNI STUDENTI KOJI ŽELE DA UČE: Zahvalnice kao znak za njihovu istrajnost (VIDEO)
12. 04. 2025. u 11:37
Vučić o Ratku Mladiću: Doneli su ga u ležećem položaju, ne razumem zašto ne dopuste da poslednje dane provede van zatvora
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje ceremoniji otvaranja vidikovca na 41. spratu Kule Beograd, te se tom prilikom osvrnuo i na aktuelno pitanje generala Ratka Mladića.
23. 04. 2026. u 14:21
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
Šok: "Ceca je dala otkaz kompletnom obezbeđenju - videla je fotografiju šta su radili"
"JEDNA ptičica mi je rekla da je otpustila one radnike obezbeđenja."
22. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)