Peščanik brutalno napao studente blokadere
NA portalu Peščanik, u tekstu ''Prvi maj, zborovi i Crveni Kmeri'', autora Stevana Filipovića napadnuti su blokaderi foteljaši i njihove ''akcije'' iza kojih se krije isključivo politikanstvo i antisrpski interes.

FOTO: Novosti
- Vreme je da se javno konstatuje da su ćelije ekstremista sa npr. Filozofskog, Filološkog fakulteta i FON-a u Beogradu, koje kontrolišu odluke tih plenuma, kontaminirane, da su sad direktno u službi SNS režima, i da je bukvalno jedino čime se bave opstrukcija i sabotiranje svake odluke koja bi mogla da dovede do mirnog političkog rešenja krize- piše, između ostalog, u tekstu.

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

"ĐEDOVI TE PROKLELI!" Veljko besan na prezimenjakinju, slavi Oluju
SIN pevačice Svetlane Cece Ražnatović, Veljko Ražnatović, važi za velikog rodoljuba, a sada ga je razbesnelo to što je jedna njegova prezimenjakinja učestvovala u godišnjici proslave "Oluje".
03. 08. 2025. u 10:36
Komentari (21)