PREDSEDNIK Vučić komentarisao je da ga čekaju izuzetno važni sastanci za našu zemlju.
Povezane vesti
Lavrov: "Vučić je veliki političar sa iskustvom"
MINISTAR spoljnih poslova Ruske Federacije Sergej Lavrov istakao je da predsednik Srbije Aleksandar Vučić čuva bratske odnose Beograda i Moskve, kao i prijateljske odnose sa Pekingom, što i jeste izbor srpskog naroda, a da pritom ne ugrozi ekonomski put Srbije.
15. 04. 2026. u 08:10
VUČIĆ SA RUSKIM MINISTROM: Razgovarali o ključnim pitanjima od strateškog značaja za energetsku i ekonomsku stabilnost Srbije
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa ministrom ekonomskog razvoja Ruske Federacije Maksimom Rešetnjikovim.
20. 03. 2026. u 11:09
"MISLITE DA NE ZNAMO GDE SU POZICIJE SLUŽBI SA ISTOKA I ZAPADA?" Vučić o odnosima sa svetskim silama - Moj posao je da štitim Srbiju!
"KUPILI smo od Rusa gas, danas plaćamo gas 285 evra na hiljadu kubnih metara, a cena je 483", naveo je predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostujući u emisiji "Jutro" na televiziji Prva.
25. 01. 2026. u 10:11
Najnovije iz rubrike
Brnabić: Učešće na evropskim konferencijama važno zbog evropskog puta Srbije
PREDSEDNICA Narodne skupštine Ana Brnabić poručila je danas da je od izuzetne važnosti da predstavnici Srbije prisustvuju na evropskim skupovima zbog jednog od strateških ciljeva, odnosno pristupanja EU.
04. 05. 2026. u 14:12
Brnabić u Kopenhagenu raskrinkala Đokića: Imamo lidera blokadera koji je rektor i političar - u tome je razlika njega i Blondela
PREDSEDNICA Narodne skupštine Srbije, Ana Brnabić, navela je da se predsednik belgijskog parlamenta, Vinsent Blondel, danas interesovao za to šta se dešava sa Univerzitetom u Beogradu i rektorom Vladanom Đokićem s obzirom da je i on pre ulaska u politiku bio rektor Univerziteta u Livenu, kao i da mu je ukazala na razliku koja među njima postoji.
04. 05. 2026. u 14:00
Novi sukob blokadera: Bojana Selaković udarila na Božu Prelevića
BLOKADERI svakim danom ulaze u međusobne sukobe. Može se reći, da više ne postoji tema oko koje se nisu posvađali.
04. 05. 2026. u 13:57
Brnabić razgovarala sa Stevanovićem: Predsednik Državnog zbora Slovenije stiže u posetu Srbiji
PREDSEDNICA Skupštine Srbije Ana Brnabić razgovarala je danas sa predsednikom Državnog zbora Slovenije Zoranom Stevanovićem o jačanju parlamentarne saradnje uz obostranu spremnost za dalje unapređenje odnosa.
04. 05. 2026. u 13:22
U laži su kratke noge: Blokaderski mediji ponovo uhaćeni da spinuju protiv države
VISOKI savet tužilaštva (VST) na današnjoj sednici je doneo odluku da tužiteljku Gordanu Janićijević uputi kao tužioca za vezu pri Evrodžastu.
04. 05. 2026. u 13:09
Komentari (37)