VUČIĆ ČESTITAO LIJU NA POBEDI: Srbija ostaje posvećena jačanju odnosa sa Južnom Korejom (FOTO)
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić čestitao je Dže Mijung Liju na izboru za predsednika Republike Koreje.
Foto: Tanjug/Jadranka Ilić
- U ime Republike Srbije i u svoje lično ime, upućujem najiskrenije čestitke Dže Mijung Li povodom izbora za predsednika Republike Koreje.
Uveren sam da će Vaše vođstvo doprineti daljem napretku i prosperitetu Vaše zemlje i naroda, kao i očuvanju mira, stabilnosti i razvoja u regionu i šire. Srbija i Republika Koreja gaje prijateljske odnose utemeljene na međusobnom poštovanju i saradnji i radujem se daljem jačanju naših bilateralnih veza na svim poljima od zajedničkog interesa - poručio je Vučić.
Preporučujemo
ĐURIĆ: Navodi Stefanovića još jedan pokušaj kriminalizacije Vučića bez ikakih dokaza
04. 06. 2025. u 00:16
POKROVSK PRED PADOM, RUSKI VOJNICI U CENTRU GRADA: "Situacija je više nego kritična, ubijaju nam ljude"
NAJMANjE 250 ruskih vojnika nalazi se u Pokrovsku, gde učestvuju u uličnim borbama i ubijaju ukrajinske vojnike, posebno operatere dronova, prenosi Ukrajinska pravda pozivajući se na oficire iz dve brigade koje deluju u tom području.
25. 10. 2025. u 19:17
STIŽE ZIMA KAKVA SE VIĐA JEDNOM U STO GODINA? Meteorolozi odgovorili na spekulacije o "zimi veka"
NEMAČKI portali su preplavljeni informacijama o ekstremnoj zimi, ulicama prekrivenim snegom i ekstremnim vremenskim uslovima koji prete zemlji.
23. 10. 2025. u 17:38
"CECIN SINE, ĆUTI I UDARAJ, ZA BOLjE I NISI!" Voditeljka odbrusila Veljku - "Ozbiljan kompleks!"
NAKON što je bokser Veljko Ražnatović pokušao da ismeje performans voditeljke Jovane Jeremić, koji je upriličila tokom proslave njenog rođendana, ona mu je brzo javno uzvratila, u svom stilu.
26. 10. 2025. u 10:48
Komentari (18)