"BLOKADERI ZA VIDOVDAN PLANIRAJU ULTIMATIVNI UDAR NA SRBIJU": Brnabić upozorila na teror koji spremaju
PREDSEDNICA Skupštine Srbije Ana Brnabić navela je na društvenoj mreži Iks da blokaderi za Vidovdan planiraju ultimativni udar na Srbiju.
Foto: Novosti
"Blokaderi za Vidovdan planiraju ultimativni udar na Srbiju. U dokumentu na 36 strana, satkanih od idiotluka, bezobrazluka i bahatosti, oni za 28. jun najavljuju „Dan odluke“, „Dan istine“ i „Trenutak preokreta“. Oni bukvalno prete svima u Srbiji i celoj Srbiji – blokadama saobraćajnica, infrastrukture, investicija i institucija.
Oni žele da u Srbiji stane život, i doslovce kažu „U STRAHU NEĆE BITI SAMO GRAĐANI“, već obećavaju da će u strahu biti i strani investitori, „vlade i ambasade koje sarađuju sa ovim režimom ili razmatraju ulaganja“.
Te pitam sve one koji blokadere podržavaju – kako se ovo zove? Terorizam?
Oni se hvale time što će građani živeti u strahu od njih! Hvale se što će iz Srbije oterati sve investitore, stotine hiljada ljudi ostaviti bez posla, stotine hiljada porodica bez hleba i sigurnosti.
Oni predviđaju u tom dokumentu da će Srbija u prvih pet dana njihovih blokada izgubiti 292 miliona evra, a da ukoliko se to stanje produži, procenjen gubitak Srbije ide na preko 800 miliona evra! To je 800 miliona evra za penzije, plate, zdravstvo, škole, podršku porodicama sa decom! To oni žele da oduzmu od ovog naroda.
Hvale se proterivanjem ambasada i diplomatskih predstavništava iz Srbije – dakle, potpunom izolacijom zemlje. Hrane se time što će ih se svi plašiti.
Još jednom – kako se ovo zove? Terorizam? Fašizam? Ili i dalje preterujemo svi mi koji blokadersku naci ideologiju i teror nazivamo pravim imenom?
Počeli ste da pucate na nas? Nismo vas se uplašili. Poruka svim građanima je da se ne plaše i ne brinu. Srbija predvođena @avucic nikada neće prepustiti otadžbinu onima koji žele da građani Srbije žive u strahu! Stop blokaderskom nasilju i teroru!", navela je ona.
BONUS VIDEO-
Preporučujemo
KOJI LEK ZA KOGA? Ana Brnabić opisala je kako izgleda priprema za sednicu (VIDEO)
18. 06. 2025. u 19:38
"BESRAMNOST I BEŠČAŠĆE VLADANA ĐOKIĆA" Brnabić: Što više priča, to više govori o sebi
18. 06. 2025. u 09:38
KULMINACIJA DIVLjAŠTVA BLOKADERA: Žele da ubijaju neistomišljenike!
17. 06. 2025. u 19:14
IRAN LANSIRAO RAKETE SA BOJEVOM GLAVOM OD JEDNE TONE: Tvrde da su pogodili aerodrom u srcu Tel Aviva (VIDEO)
IRANSKI Korpus islamske revolucionarne garde tvrdi da je jutros lansirao balističke rakete sa eksplozivnim bojevim glavama od jedne tone na aerodrom Ben Gurion u Tel Avivu.
05. 03. 2026. u 13:12
RUTEU STIGLA OŠTRA PORUKA ČLANICE NATO: Ko kaže da većina podržava udare na Iran?
ŠPANSKA ministarka odbrane Margarita Robles oštro je danas odbacila tvrdnju generalnog sekretara NATO-a Marka Rutea da postoji "široka podrška" članica saveza ratu koji američki predsednik Donald Tramp vodi protiv Irana.
05. 03. 2026. u 12:54
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)