KOME VERUJETE?
NA ovoj fotografiji, sa leve strane, nalazi Vladimir Balać se student koji želi da se vrati na fakultet i uči. Sa desne strane je blokader koji je jutros na televiziji N1 izneo pretnje. Kada vidite jednog i kada vidite drugog, pitanje je kome verujete.
Foto: Tanjug/Printskrin
Podsetimo, Balać se sa kolegama studentima nalazi u Pionirskom parku, a njihova jedina želja je da se vrate na fakultete i da nastave da studiraju.
Sa druge strane, tu je i blokader koji na N1 poziva na na haos, nasilje i uništavanje države.
Kome verujete?!
Foto: Tanjug/Printskrin
Preporučujemo
ČIŠĆENjE SNEGA: Blam manekena Save Manojlovića i njegovih lažnih studenata (VIDEO)
09. 01. 2026. u 08:04
MEĐUNARODNO PRAVO NIJE ŠVEDSKI STO: Zašto Venecuela i Grenland da- Kosmet ne?
08. 01. 2026. u 19:08
MILENKO JOVNOV: Porodica predsednika Vučića je bila štit i našim porodicama
08. 01. 2026. u 17:54
PUTINOV SPECIJALAC: Gotovo je sa Grenlandom, neka se spremi Kanada?
SJEDINjENE Američke Države su već odlučile o sudbini Grenlanda, da li je na redu Kanada, zapitao se Kiril Dmitrijev, specijalni predstavnik ruskog predsednika Vladimir Putina za investiciono-ekonomsku saradnju sa inostranstvom.
06. 01. 2026. u 12:49
BRITANCI TVRDE: Ovo je Trampov plan za Grenland, pogledajte šta nudi američki predsednik
SJEDINjENE Američke Države žele da ponude Grenlandu sporazum o slobodnom pridruživanju, sličan onom koje Vašington ima sa pojedinim malim državama u Tihom okeanu, saznaje Ekonomist.
06. 01. 2026. u 14:39
VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice
BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.
09. 01. 2026. u 08:42
Komentari (0)