NIJE NI POSTOJALA DOK VUČIĆ NIJE DOŠAO NA VLAST: Arhitekta Ksenija Đorđević poziva na rušenje vlasti
ARHITEKTA Ksenija Đorđević, koja je zahvaljujući vlasti napravila karijeru, sada bezobrazno pljuje državu na mrežama i poručuje da je "odsvirala sebi kraj“.
Foto: Printscreen
Nije ni postojala dok Vučić nije došao na mesto predsednika, sada pljuje državu samo tako!
Zahvaljujući upravo podršci državi, dobila je šansu da radi na projektu Filharmonije i otvorila svoj biro na Andrićevom vencu, a danas tu istu vlast najgrublje blati na mrežama.
- Vlast koja naredi ovako nešto, bilo da je legitimna ili ne, odsvirala je sebi kraj- navodi se u njenoj Instagram objavi.
Na ovaj njen komentar, jedna od korisnica društvenih mreža iz Hrvatske, pitala je blokadere zašto kukaju, i da li znaju kako se brutalno rešavaju blokade u EU i SAD. Ona je dodala da je naša policija baš fina.
"Vi Beograđani ste razmaženi jako! Ako hoćete protetste, zašto onda kukate! Gledate li kako to policija radi u Sjedinenim Amerčkim Državama? Ovi vaši su baš fini"
Dok je država bila "dobra", sve je bilo u redu. Ali sada, kad ne postoje više tenderi, pozivi i saradnje koji joj odgovaraju, ista ta država joj nije dobra.
Paradoks je da oni koji su najviše dobili često najglasnije govore loše, a Ksenija Đorđević je samo još jedan primer toga kako je najlakše kritikovati.
Čini se da je u Srbiji već viđeno: Oni kojima je država dala sve – danas su prvi u redu da o istoj govore loše.
Fotografije sa njenog Instagram profila dokazuju da se Đorđević bavi i špijuniranjem.
Ona koj je došla iz Aranđelovca kritikovala je ljude koji su došli da podrže studente u Pionirskom parku koji žele da uče.
Preporučujemo
PROFESOR FILOZOFSKOG BI DA LEPI SLIČICE PO TOALETU: Teška blamaža blokadera Ognjena Radonjića u "Utisku nedelje"
06. 05. 2026. u 22:54 >> 22:53
STROGO POVERLjIVE TAJNE SAMO U ŠTAMPANOM IZDANjU: Sutra na kioscima novi broj "Kompasa"
06. 05. 2026. u 22:22
RUSIJA PONOVO BRUJI O IZJAVI VUČIĆA: Reči predsednika o sankcijama udarna vest u ruskim medijima
RUSKA agencija TASS prenosi kao udarnu vest izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića koji je rekao sinoć da bi, ukoliko bi odlučio da uvede sankcije Rusiji, „izdao dušu naroda“.
06. 05. 2026. u 11:22
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
"NE DIRAJTE NAM PARADU!" Rusi prete Kijevu moćnim oružjem: "Ako ispalimo 2ili3, to je kao nuklearni udar"
RUSKI predsednik Vladimir Putin upozorio je Kijev da će, ako ukrajinski dronovi pokušaju da pokvare vojnu paradu na Crvenom trgu u Moskvi, u znak odmazde uslediti masovni raketni udar na centar Kijeva.
06. 05. 2026. u 11:53
Komentari (5)